Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Chodkiewicza, oferowane bezpośrednio przez IQ Development

Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 19
Ceny od: 7 900 zł/m2
Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap

9 zdjęć

Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap
Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap
Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap
Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap dostępnych jest 28 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

I etap inwestycji (budynki D i E) – dostępne 11 mieszkań ze 107 – oddanie budynków jeszcze w tym roku: III – IV kw. 2021 r

II etap inwestycji (budynek F) – dostępne 25 mieszkań z 47 – oddanie budynku: IV kw. 2022 r.

Botaniq to kolejna inwestycja IQ Development w ramach bydgoskiej Dzielnicy Muzycznej. Po sukcesie oraz ciepłym przyjęciu oferty Osiedla City Park, postanowiliśmy otworzyć nowy rozdział w tworzeniu wielomieszkaniowej architektury, w lokalizacji którą pokochali bydgoszczanie. Dzięki sąsiedztwu Parku Botanicznego oraz przyszłej Akademii Muzycznej z ogólnodostępny parkiem, mamy pewność iż chcąc być aktywnym mieszkańcem Centrum Bydgoszczy – wybór musi paść na pięciopiętrowy apartamentowiec Botaniq. Ta lokalizacja łączy w sobie wiele pozornych sprzeczności… Jesteśmy w Centrum, ale lekko z dala od zgiełku. Mamy kilka kroków do sklepów, kawiarni i restauracji Staropolska, a zarazem jesteśmy w stanie „porwać” rower z sąsiedniej stacji roweru aglomeracyjnego i w 7 minut ścieżkami rowerowymi przejechać płynnie do największego kompleksu parkowego w Polsce – Parku Myślęcińskiego.

Logo Botaniq jest nie tylko materiałem marketingowym, ale i naszym zobowiązaniem… Podobnie jak zachwyca nas prostota formy, a zarazem kunszt wyrobów jubilerskich w postaci kamienia szlachetnego, tak chcemy aby nasze kolejne inwestycje prezentowały tożsame walory. Jakość wykonania i szlachetność materiałów elewacyjnych (antracytowy klinkier, płyty elewacyjne), prosta, ponadczasowa architektura – ze spektakularnym oświetleniem nocnym, oraz zachwycające blaskiem detale, jak i wnętrza części wspólnych.

Dostępne układy od 25 m2 do ponad 90 m2.

Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej lub garażu indywidualnego.

Przestronne balkony, loggie lub tarasy, wysoki standard części wspólnych i wykończenia elewacji, designerskie windy, bogata przestrzeń zielona z pergolą oraz placem rekreacyjnym.

Inwestycja Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap znajduje się w Bydgoszczy, ul. Chodkiewicza 19 (1.3 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera IQ Development.

Inwestycja Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 154 nowych mieszkań w tym 32 lokale typu apartament, znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap pozostało na sprzedaż 28 mieszkań o powierzchniach od 34 do 77 metrów kwadratowych w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 34 do 36 m2 w cenie od 289 000 zł (5 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 48 do 77 m2 w cenie od 449 000 zł (20 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 68 do 71 m2 w cenie od 539 649 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IQ Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 154 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 275 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, inteligentny dom, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 34 do 77 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 289 000 do 679 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 900 do 9 663 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - UKW.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z 0ddziałami Sportowymi w Bydgoszczy w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy w odległości 510 m, Lekarz w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Sklep Żabka, w odległości 390 m znajduje się Delikatesy Peter, w odległości 470 m znajduje się Jysk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap w odległości 150 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 210 m znajduje się Basen, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.05.2019
Data aktualizacji: 15.06.2021
IQ Development logo

IQ Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Chodkiewicza 19 85-065 Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: