Urocza4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Urocza, oferowane bezpośrednio przez Invest Development Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Urocza 4a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1403 oferty w najbliższej okolicy!

Urocza4

4 zdjęcia

Urocza4
Urocza4
Urocza4
Urocza4

Najbliższe inwestycje

 • Urocza 10 - Etap II
  od: 5 500 zł/m2

  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

 • Strażacka 40
  od: 6 500 zł/m2

  Invest Development Sp. z o.o.

 • Panorama Kwiatkowskiego

  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Stworzyliśmy to miejsce specjalnie dla Ciebie i Twoich najbliższych! Miejsce, w którym będziesz się czuł dobrze każdego dnia! Miejsce, do którego będziesz miał zawsze po drodze. Miejsce, do którego zawsze będziesz wracał myślami.

Inwestycja Urocza4 znajduje się w Rzeszowie, ul. Urocza 4a (2.9 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Invest Development Sp. z o.o..

Inwestycja Urocza4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Urocza4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 90 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca)

W inwestycji znajduje się 48 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (48)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, przystań dla łodzi, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia, inteligentny dom, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Urocza4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Urocza4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorskiego / Łukasiewicza 06.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Urocza4 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Wyspa Skarbów w odległości 580 m.

Data publikacji: 08.02.2019
Data aktualizacji: 31.05.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: