Ukiel Apartamenty

Prestiżowa enklawa z dostępem do jeziora!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Bałtycka
Ukiel Apartamenty

5 zdjęć

Ukiel Apartamenty
Ukiel Apartamenty
Ukiel Apartamenty
Ukiel Apartamenty

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ukiel Apartamenty dostępnych jest 19 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Ukiel Apartamenty logo

W otulinie drzew oraz największego akwenu w Olsztynie, z dala od zgiełku miasta, powstanie miejsce wyjątkowe.

Ukiel Apartamenty - to prestiż, kameralna atmosfera i wszystko, co czyni życie przyjemnym i wygodnym.

To absolutnie wyjątkowy projekt, który z pewnością zachwyci miłośników natury, którzy zdecydowali, że chcą zamieszkać w mieście.

Usytuowanie inwestycji przy ulicy Bałtyckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Ukiel, czyni to miejsce prestiżową enklawą spokoju w samym sercu tętniącej życiem stolicy Warmii i Mazur.

Do pełni harmonii w życiu niezbędna jest bliskość natury, warunki do spokojnego wypoczynku i relaksu. Wyjątkowa lokalizacja tej inwestycji stwarza niepowtarzalną okazję do obcowania z przyrodą. Miejsce pełne zieleni, otoczone świetnie zaprojektowanymi ścieżkami, zauroczy swym pięknem i funkcjonalnością nawet najbardziej wymagających klientów. Spacer lub przejażdżka rowerowa wśród drzew oraz bliskość jeziora, to dziś prawdziwy luksus dla mieszkańców miast. Ukiel Apartamenty zaprojektowano tak, by umożliwić ich właścicielom bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora.

To jedyna inwestycja w Olsztynie, oferująca w takiej lokalizacji mieszkania, a nie lokale użytkowe typu condo hotel, co przekłada się na niższą, niż w przypadku lokali, stawkę podatku VAT oraz niższe koszty utrzymania nieruchomości i podatku od nieruchomości.

Apartamenty Ukiel to dwa nowoczesne i kameralne trzykondygnacyjne obiekty, które powstaną pośród malowniczej natury. W obydwu budynkach zaprojektowano przeszklone fasady, przez co wnętrza zachwycą przestronnością i będą doświetlone naturalnym światłem, jasne i ukazujące atuty tego miejsca - piękne widoki.

Znajdą się w nich 42 przestronne, nowocześnie zaprojektowane i dopracowane w każdym szczególe klimatyczne apartamenty. Zarówno układy, jak i metraże, są zróżnicowane, dlatego każdy z pewnością znajdzie tu mieszkanie, które spełni jego oczekiwania. Wszystkie, niezależnie od wielkości, gwarantują znakomitą funkcjonalność i duże możliwości aranżacji.

Ukiel Apartamenty stworzone zostały z myślą o osobach ceniących sobie przede wszystkim kontakt z naturą. Dlatego część apartamentów będzie posiadała przestronne tarasy a na parterze ogródki. Z kolei mieszkańcy wyższych pięter będą mieli do dyspozycji balkony.

Z okien większości mieszkań będzie roztaczał się widok na piękny krajobraz jeziora, który zachwyca o każdej porze roku. Wszystkie mieszkania w pokojach z balkonami posiadają duże przeszklenia eksponujące widoki na otaczającą naturę. W kuchniach mieszkań od strony jeziora zostaną zastosowane okna pasmowe. Dzięki temu elementowi kuchnie pozostaną funkcjonalne, lecz zyskają dodatkowy atut – miłośnicy kulinarnych eksperymentów będą mogli inspirować się pięknymi widokami podczas gotowania.

Nowoczesny projekt Ukiel Apartamenty, to nie tylko bliskość natury – to także nadzwyczajny komfort jego mieszkańców. Właściciele mieszkań będą mogli bowiem korzystać z zewnętrznej części rekreacyjnej z altaną, placem zabaw dla dzieci i ścieżką prowadzącą bezpośrednio do jeziora. Będzie to miejsce rodzinnych i sąsiedzkich spotkań pośród otaczającej zieleni - idealna przestrzeń do wypoczynku i grillowania.

Dla wszystkich mieszkańców zapewnione zostaną miejsca postojowe w parkingach podziemnych zlokalizowanych pod każdym budynkiem. Dzięki temu zewnętrzne miejsca parkingowe wokół budynków będą dostępne dla gości odwiedzających mieszkańców. Takie rozwiązanie idealnie dopełni poczucia miejskiej wygody.

Apartamenty w tej lokalizacji cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego nie czekaj i już dziś zapoznaj się z ofertą sprzedaży najnowszej i najbardziej prestiżowej inwestycji w Olsztynie!

Lokale własnościowe z udziałem w gruncie.

Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta.

W budynku powstanie Wspólnota Mieszkaniowa.

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.

Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Inwestycja Ukiel Apartamenty znajduje się w Olsztynie, ul. Bałtycka (4.1 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o..

Inwestycja Ukiel Apartamenty jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ukiel Apartamenty pozostało na sprzedaż 19 mieszkań o powierzchniach od 44 do 90 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 52 m2 (7 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 60 do 90 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 44 do 90 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ukiel Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Ukiel Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wioślarska.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ukiel Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ukiel Apartamenty w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.05.2020
Data aktualizacji: 15.02.2021
Ukiel Apartamenty logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Obrońców Tobruku 15, lok. nr 5 10-092 Olsztyn

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 15:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: