Rezydencja Vintage

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Vintage dostępnych jest 13 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
G3.4
2
54,7 m²
Parter
G3.2
3
56,32 m²
Parter
G3.32
3
68,89 m²
Parter
G3.36
3
68,89 m²
1
G3.37
3
56,59 m²
2
G3.40
3
68,89 m²
2
G3.41
3
56,59 m²
3
G3.44
3
68,89 m²
3
G3.45
3
56,59 m²
4
G3.48
3
68,89 m²
4
G3.52
3
71,65 m²
5
G3.53
3
57,59 m²
6
G3.56
3
71,65 m²
6

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Styl Vintage charakteryzuje łączenie przeciwieństw. Rezydencja Vintage to połączenie tradycji i nowoczesności. Minimalizm i elegancja wzbogacone akcentami w stylu retro nadadzą wnętrzom naszych budynków niepowtarzalnego charakteru. Elegancki design i nowoczesne rozwiązania uczynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.Z fuzji naszego doświadczenia - obecności na rynku budowlanym trwającej ponad pół wieku oraz nieustannej chęci doskonalenia naszych produktów, by sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów powstała wizja stworzenia czegoś więcej niż tylko komfortowego miejsca do zamieszkania.Rezydencja Vintage to kompleks składający się z 7-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz 2-kondygnacyjnym budynkiem parkingowym. Inwestycja przewiduje budowę około 395 mieszkań o powierzchni od 37 do 72 m2 oraz 8 lokali usługowych. Osiedle Vintage realizowane będzie w trzech etapach. Pierwszy obejmuje budowę bryły G1 z garażem podziemnym, w której możemy Państwu zaoferować 56 mieszkań o powierzchni od 37 do 72 m2.Wygodne parkowanie zapewnią mieszkańcom miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Nasi projektanci nie zapomnieli również o najmłodszych mieszkańcach osiedla - na terenie Rezydencji Vintage powstaną bezpieczne place zabaw. Z przyjemnością oferujemy Państwu mieszkania w niepowtarzalnej lokalizacji umożliwiającej zarówno odpoczynek, jak i korzystanie z uroków oraz wszelkich udogodnień wynikających z zamieszkania w pobliżu centrum miasta.Rezydencja Vintage – z tradycją w nowoczesność… Tu warto zamieszkać już dziś!Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Inwestycja Rezydencja Vintage znajduje się w Olsztynie, ul. Marcina Kasprzaka (1.5 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Vintage jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 326 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Vintage pozostało na sprzedaż 13 mieszkań o powierzchniach od 55 do 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 55 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 72 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 326 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: w cenie.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: W budynku G2.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda, usługi w budynku.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 55 do 72 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Vintage

Nasza nowa inwestycja powstanie w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku (teren byłego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej - "PGM"). Wszystko, czego mieszkańcy mogą oczekiwać, znajduje się w zasięgu ręki. Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Łyny oraz położony nieopodal Park Centralny zapewnią dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest niespełna 200 metrów. W pobliżu znajduje się również bogata infrastruktura niezbędna do stworzenia swojej własnej przestrzeni życiowej - tj.: przedszkola, szkoły, obiekty kulturalne, czy handlowe.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Vintage mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Rezydencja Vintage znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pstrowskiego - Sikorskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Vintage znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Tańca Wasilewski - Felska, Karolina Felska w odległości 130 m, Centrum Tańca Wasilewski-Felska, Krzysztof Wasilewski w odległości 130 m, Specjalny Osrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Nieslyszacych w Olsztynie w odległości 170 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Vintage w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.11.2016

Data aktualizacji: 30.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie