Rezydencja Vintage Budynek G4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Olsztyn i okolice, ul. Marcina Kasprzaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 628 ofert w najbliższej okolicy!

Rezydencja Vintage Budynek G4

2 zdjęcia

Rezydencja Vintage Budynek G4

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Vintage Budynek G5
  od: 7 000 zł/m2

  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

 • GRAND HOUSE Niepodległości
  od: 6 000 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

 • Gruszowe Sady
  od: 6 090 zł/m2

  Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska

Opis Inwestycji

Rezydencja Vintage to prestiżowa inwestycja w Olsztynie, która znajduje się w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku.

Styl vintage to połączenie tradycji i nowoczesności. Minimalizm i elegancja wzbogacone akcentami w stylu retro nadadzą wnętrzom budynków niepowtarzalnego charakteru. Elegancki design i nowoczesne rozwiązania czynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.

Niepowtarzalna lokalizacja umożliwia zarówno odpoczynek, jak i korzystanie z uroków oraz wszelkich udogodnień wynikających z zamieszkania w pobliżu centrum miasta. Wszystko, czego mieszkańcy mogą oczekiwać, znajduje się w zasięgu ręki.

Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Łyny oraz położony nieopodal Park Centralny zapewnią dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest niespełna 200 metrów. W pobliżu znajduje się również bogata infrastruktura niezbędna do stworzenia swojej własnej przestrzeni życiowej, tj.: przedszkola, szkoły, obiekty kulturalne, czy handlowe.

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.

Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Inwestycja Rezydencja Vintage Budynek G4 znajduje się w Olsztynie i okolicach, ul. Marcina Kasprzaka (1.5 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Vintage Budynek G4 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 6 299 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Każde mieszkanie posiada w cenie komórkę lokatorską oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze w cenie 5000zł brutto..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Każde mieszkanie posiada w cenie komórkę lokatorską oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze w cenie 5000zł brutto..
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pstrowskiego - Sikorskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G4 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Tańca Wasilewski - Felska, Karolina Felska w odległości 130 m, Centrum Tańca Wasilewski-Felska, Krzysztof Wasilewski w odległości 130 m, Specjalny Osrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Nieslyszacych w Olsztynie w odległości 180 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G4 w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.04.2020
Data aktualizacji: 05.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: