Olimpijskie Ogrody

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Olimpijskie Ogrody dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
L2.20
3
65,92 m²
Parter

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Olimpijskie Ogrody uważamy za otwarte!Olimpijskie Ogrody to nowoczesne, rodzinne osiedle, zlokalizowane u zbiegu ulic Bydgoskiej i Oficerskiej w Olsztynie.Jest to inwestycja, która powstaje z myślą o osobach pragnących zamieszkać blisko centrum, ale jednak z dala od miejskiego gwaru – w cichej i zielonej okolicy, niedaleko lasu miejskiego. To również lokalizacja przyjazna dla osób aktywnych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Olsztyńska Szkoła Wyższa z doskonałym zapleczem do uprawiania sportu, jak chociażby basen, czy korty do squasha.Olimpijskie Ogrody wyróżnia kameralna 4-kondygnacyjna zabudowa, ciekawa i nowoczesna architektura oraz elegancki, ponadczasowy design.Inne atuty osiedla to łatwy dostęp do pobliskich obiektów usługowo-handlowych, sportowych, terenów rekreacyjnych, komunikacji miejskiej oraz obiektów użyteczności publicznej.Cenisz sobie ciszę, spokój, brak wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie chcesz mieszkać w niewielkiej odległości od ścisłego centrum Olsztyna? Olimpijskie Ogrody to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie.Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Inwestycja Olimpijskie Ogrody znajduje się w Olsztynie, ul. Oficerska (2.3 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o..

Inwestycja Olimpijskie Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 160 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Olimpijskie Ogrody pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 66 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 160 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: w cenie.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 66 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Olimpijskie Ogrody

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olimpijskie Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Olimpijskie Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dom Kombatanta.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Olimpijskie Ogrody jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poliklinika MSW, Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Olimpijskie Ogrody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Pchli targ "Flumark".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olimpijskie Ogrody w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się KKS Warmia, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.09.2017

Data aktualizacji: 29.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie