Panorama Białystok

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Knyszyńska, oferowane bezpośrednio przez IG Sp. z o.o. Sp.k.

Białystok, ul. Knyszyńska 8a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Panorama Białystok

2 zdjęcia

Panorama Białystok

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Panorama Białystok logo

Lekka struktura, pełna światła i powietrza. Twoje miejsce, w samym sercu Białegostoku.

Inwestycja z jednej strony nawiązuje do tradycyjnych rozwiązań urbanistycznych, z drugiej jest w pełni nowoczesna. Dzięki temu jest komfortowym i przyjaznym dla mieszkańców miejscem, a jednocześnie doskonale wpisuje się w niepowtarzalny klimat dzielnicy Centrum.

Budynek został wyposażony w garaż podziemny, z obszernymi miejscami, gdzie bez problemu zaparkujesz swój samochód.

Możesz skorzystać z porady architekta, który ułatwi Ci wykończenie wnętrz oraz pomoże przy dobrze mebli do Twojego apartamentu.

Inwestycja Panorama Białystok znajduje się w Białymstoku, ul. Knyszyńska 8a (2 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez IG Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Panorama Białystok została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 175 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Panorama Białystok nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IG Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 175 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Budynek umiejscowiony jest blisko węzłów komunikacyjnych, dzięki czemu szybko dotrzesz tam, gdzie potrzebujesz. Dzięki wysokorozwiniętej infrastrukturze rowerowej, możesz łatwiej i bezpieczniej poruszać się po okolicy, bez samochodu. W pobliżu dostępne są sklepy spożywcze, kawiarnie, przedszkola, szkoły, banki, a także centra medyczne. Przyjazna okolica oraz bliskość parków, pozwolą Ci czerpać przyjemność z aktywnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Panorama Białystok?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Panorama Białystok mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Panorama Białystok znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolejowa/Dworzec PKP.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Panorama Białystok znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Białystok znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku w odległości 110 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 4 w odległości 110 m, Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 3 w Białymstoku w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Panorama Białystok jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatny Szpital Okulistyczny w odległości 340 m, COR-MED Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 390 m, Geriamed w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Panorama Białystok składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się DH Wenus, w odległości 360 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 380 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Białystok w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Flash, w odległości 270 m znajduje się Skatepark.

Data publikacji: 01.04.2021
Data aktualizacji: 21.12.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: