Potocka Apartamenty

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez IDS DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 104 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Rezydencja Potocka (52 m dalej)

Inwestycja Rezydencja Potocka znajduje się na Marymoncie-Potoku, ul. Barszczewska (5,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Rezydencja Potocka Sp. z o.o. Sp. k. Inwestycja Rezydencja Potocka jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 17 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30 do 134 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Żoliborz, Marymont-Potok, ul. Barszczewska (5,7 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 14 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Rezydencja Potocka
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 9
 • Powierzchnia: 30 - 134 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Rezydencja Potocka Sp. z o.o. Sp. k
Mieszkania spełniające kryteria

Mickiewicza 3 (900 m dalej)

Inwestycja Mickiewicza 3 znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Rudzka 9 (6,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.. Inwestycja Mickiewicza 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 151 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 41 do 117 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Rudzka 9 (6,1 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Mickiewicza 3
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 90
 • Powierzchnia: 41 - 117 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Łomiańska 3 (1,1 km dalej)

Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Łomiańska 3 (6,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 7 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 85 do 117 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Łomiańska 3 (6,2 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 12 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Łomiańska 3
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 85 - 117 m2
 • Liczba pokoi: 4
Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

Ulica Potocka na starym i pięknym “Żoliborzu Dziennikarskim”, obok Kępy Potockiej - to w tym miejscu powstaje wyjątkowy, architektonicznie unikalny, kameralny budynek apartamentowy - “Potocka Apartamenty”.
Pięcio-kondygnacyjny obiekt z lokalem usługowym na parterze, 28 apartamentami o powierzchni od 24m2 do 197 m2, z parkingiem podziemnym oraz stanowiskiem dla rowerów w garażu, to dyskretne i ekskluzywne miejsce w prestiżowym rejonie Warszawy.

Powstające apartamenty posiadają duże okna z przeszkleniem na pełną wysokość kondygnacji zapewniając odpowiednie nasłonecznienie wnętrz. Wszystkie apartamenty na piętrach posiadają balkony a na parterze tarasy z ogródkami. Apartamenty przystosowane są do wykonania instalacji klimatyzacji.

Obok unikalnych rozwiązań architektonicznych, atutem “Potocka Apartamenty” jest znakomite skomunikowanie tego miejsca z dowolną częścią Warszawy. Stacja rowerów miejskich Veturilo to wspaniały dodatek dla mieszkańców, dzięki czemu będą mogli spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu wśród zieleni Żoliborza. Przystanki autobusowe znajdują się w sąsiedztwie inwestycji, przystanki tramwajowe w odległości 6 minut, a stacja metra 15 minut spaceru od budynku.

Nowoczesna i elegancka architektura nadaje wyjątkowego charakteru tej kameralnej inwestycji zlokalizowanej w sercu pięknego starego Żoliborza. Wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów zapewniają maksymalne poczucie komfortu.

“Potocka Apartamenty” to idealne miejsce do życia i wypoczynku.

Inwestycja Potocka Apartamenty znajduje się na Marymoncie-Potoku, ul. Potocka 2a (5,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera IDS DEVELOPMENT Sp. z o.o..

Inwestycja Potocka Apartamenty jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań w tym 28 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Potocka Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 37 do 96 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IDS DEVELOPMENT Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 294 do 332 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, teren ogrodzony, basen, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Potocka Apartamenty

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy. W odległości 50 metrów od inwestycji Potocka Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: BARSZCZEWSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Potocka Apartamenty znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 65 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 65 im. W. Orkana w odległości 350 m, Baby room Preschool w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m ISTOTA Gabinet Terapii i Rozwoju Dziecka, w odległości 150 m Ostaszewski Andrzej, lek. med. Spec. anestezjolog, w odległości 200 m Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica NEW MED dr Tomasza Zająca.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Projektowanie Wnętrz Anna Art Studio w odległości 100 m, PKO BP Oddział nr 21 w odległości 250 m, Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 300 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: OSiR Żoliborz w odległości 150 m, Stadion w odległości 200 m, Fun Swim. Kaczorowska J. w odległości 350 m.

Data publikacji: 21 sierpnia 2018 15:59

Data aktualizacji: 24 października 2018 13:31

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet