Potocka Apartamenty

Oferta archiwalna

Warszawa, Żoliborz, Marymont-Potok, ul. Potocka 2a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Potocka Apartamenty

4 zdjęcia

Potocka Apartamenty
Potocka Apartamenty
Potocka Apartamenty
Potocka Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • basen

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 294 do 332 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Ulica Potocka na starym i pięknym “Żoliborzu Dziennikarskim”, obok Kępy Potockiej - to w tym miejscu powstaje wyjątkowy, architektonicznie unikalny, kameralny budynek apartamentowy - “Potocka Apartamenty”.

Pięcio-kondygnacyjny obiekt z lokalem usługowym na parterze, 28 apartamentami o powierzchni od 24m2 do 197 m2, z parkingiem podziemnym oraz stanowiskiem dla rowerów w garażu, to dyskretne i ekskluzywne miejsce w prestiżowym rejonie Warszawy.

Powstające apartamenty posiadają duże okna z przeszkleniem na pełną wysokość kondygnacji zapewniając odpowiednie nasłonecznienie wnętrz. Wszystkie apartamenty na piętrach posiadają balkony a na parterze tarasy z ogródkami. Apartamenty przystosowane są do wykonania instalacji klimatyzacji.

Obok unikalnych rozwiązań architektonicznych, atutem “Potocka Apartamenty” jest znakomite skomunikowanie tego miejsca z dowolną częścią Warszawy. Stacja rowerów miejskich Veturilo to wspaniały dodatek dla mieszkańców, dzięki czemu będą mogli spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu wśród zieleni Żoliborza. Przystanki autobusowe znajdują się w sąsiedztwie inwestycji, przystanki tramwajowe w odległości 6 minut, a stacja metra 15 minut spaceru od budynku.

Nowoczesna i elegancka architektura nadaje wyjątkowego charakteru tej kameralnej inwestycji zlokalizowanej w sercu pięknego starego Żoliborza. Wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów zapewniają maksymalne poczucie komfortu.

“Potocka Apartamenty” to idealne miejsce do życia i wypoczynku.

Inwestycja Potocka Apartamenty znajduje się na Marymoncie-Potoku, ul. Potocka 2a (5.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez IDS DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Inwestycja Potocka Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Potocka Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IDS DEVELOPMENT Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

Lokalizacja inwestycji

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Potocka Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Potocka Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Potocka Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Barszczewska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Potocka Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Potocka Apartamenty znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: ASYSTA Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa nr 65 w odległości 300 m, Baby Room Preschool w odległości 590 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Potocka Apartamenty w odległości 70 m znajduje się Tory łucznicze, w odległości 170 m znajduje się OSiR Żoliborz, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.08.2018
Data aktualizacji: 24.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Marymoncie-Potoku

Oferty na Marymoncie-Potoku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: