Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Old Town Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wszystkich Świętych, oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Stare Miasto, ul. Wszystkich Świętych

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 458 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Old Town ResidenceOld Town Residence

5 zdjęć

Old Town Residence
Old Town Residence
Old Town Residence
Old Town Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przy zbiegu ulic Wszystkich Świętych i Cieszyńskiego powstaje nowa inwestycja, która odmieni rejon Bramy Mikołajskiej – Old Town Residence. Będzie to 7 – kondygnacyjny, kameralny budynek składający się z 24 luksusowych apartamentów i usytuowanych na parterze nowoczesnych lokali usługowych.

Dzięki swojej klasycznej, klinkierowej elewacji obiekt doskonale wkomponuje się w architekturę Starego Miasta. Inwestycja jest dedykowana osobom najbardziej wymagającym, poszukującym unikalnego lokum w samym sercu Wrocławia. To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy mieszkając w cichych, nowoczesnych wnętrzach, pragną pozostawać w centrum wydarzeń i cieszyć się na co dzień wielkomiejskim życiem.

Bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom zapewnią wideodomofony, drzwi antywłamaniowe najwyższej klasy oraz monitoring zainstalowany w budynku. Komfort życia podniosą doskonale zaaranżowane przestrzenie, cichobieżne windy, wysokiej jakości wykończenia części wspólnych i duże, eleganckie przeszklenia.

LOKALIZACJA:

Inwestycja Old Town Residence przy zbiegu ulic Wszystkich Świętych i Cieszyńskiego to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną żyć w wielkomiejskim rytmie, nie rezygnując jednak ze spokoju i intymności. Lokalizacja w pobliżu Arsenału Miejskiego i Bramy Mikołajskiej umożliwi przyszłym mieszkańcom stałe przebywanie w biznesowym centrum miasta, a jedynie krótki spacer urokliwymi uliczkami zabytkowego Wrocławia dzielić ich będzie od Rynku, renomowanych restauracji, galerii, klubów, kin i teatrów.

W bliskim sąsiedztwie budynku znajduje się również spacerowy bulwar przy fosie, gdzie będzie można znaleźć wytchnienie po ciężkim dniu pracy. Położenie w ścisłym centrum miasta pozwoli także na łatwe korzystanie z komunikacji miejskiej (tramwaje 3, 10, 20, 23 i autobusy 103, 122, 127, 132, 142, 144 z przystanku przy Pl. Jana Pawła II, oraz tramwaje 3, 6, 7, 10, 14, 15, 20, 23, 24 i autobusy K, 132, 142 z przystanku Rynek).

Mieszkając w Old Town Residence będziesz w centrum wydarzeń, ilekroć tylko będziesz miał na to ochotę.

Inwestycja Old Town Residence znajduje się na Starym Mieście, ul. Wszystkich Świętych (1.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Old Town Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Old Town Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców i2 DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Old Town Residence?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Old Town Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1392 metrów od inwestycji Old Town Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Old Town Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Old Town Residence znajduje się 95 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego w odległości 233 m, Szkoła Policealna Gowork.pl w odległości 239 m, Liceum Ogólnokształcące nr XII w odległości 358 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Old Town Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Old Town Clinic w odległości 89 m, Ośrodek Profilaktyczno-Leczniczy Chorób Zakaźnych i Terapii Uzależnień w odległości 91 m, VitaMentalis w odległości 119 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Old Town Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Żabka, w odległości 107 m znajduje się Żabka, w odległości 161 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Old Town Residence w odległości 372 m znajduje się boisko / kort, w odległości 413 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 415 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023