Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nove Mileszki

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Popielarnia, oferowane bezpośrednio przez

Hołm

Łódź, Widzew, Mileszki, ul. Popielarnia

Nove MileszkiNove Mileszki

12 zdjęć

Nove Mileszki
Nove Mileszki
Nove Mileszki
Nove Mileszki
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

124/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

2

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Domy w inwestycji (2)

Pokoje

Metraż

Stacja kolejowa - Łódź Widzew - 2311 m

Przystanek Tramwajowy - 2164 m

Przystanek Autobusowy - 497 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 2 placówki edukacyjne, 8 obiektów sportowych, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 23 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 2 domy szeregowe

Powierzchnie domów:

124 m²

Powierzchnie działek:

od 173 do 299 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nove Mileszki to nasza szósta inwestycja deweloperska na terenie Łodzi. Tym razem przygotowaliśmy osiedle składające się z 23 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, które zrealizujemy przy ul. Popielarnia na Mileszkach.

Jesienią 2023 roku wystartowała budowa pierwszego etapu, w którym przewidzieliśmy trzy domy szeregowe - dwa skrajne i jeden środkowy, na działkach od 173 do 299 m2.

Ekologiczne osiedle 23 nowoczesnych domów o niespotykanej architekturze. Własna, zewnętrzna strefa chillout dla mieszkańców, w której znajdą się spacerowe alejki, mnóstwo zieleni oraz domki dla ptaków i owadów - takie będą Nove Mileszki.

Mimo że budynki połączone są ze sobą ścianami, pozostają zupełnie niezależne. Każdy z właścicieli posiadał będzie wyodrębnioną działkę z własną księgą wieczystą, co oznacza brak wspólnoty mieszkaniowej i związanych z nią kosztów.

Domy ogrzewane będą pompami ciepła, wzdłuż ulicy Popielarnia poprowadzony został wodociąg miejski oraz sieć elektryczna wraz ze światłowodem TOYA. Dla każdego budynku zaprojektowaliśmy własny zbiornik na nieczystości o pojemności aż 10 m3.

Na terenie osiedla Mileszki wprowadzany jest aktualnie Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego gwarantujący zakaz nowej zabudowy, co oznacza, że nikt nie zabierze Wam spektakularnych widoków na zachody słońca z perspektywy przydomowych ogródków.

Wszystkie domy mają powierzchnię 124 m2 i składają się z 4 pokoi, dwóch łazienek i garażu. Do każdego z budynków przynależy w pełni ogrodzony ogródek oraz miejsce postojowe na podjeździe.

Na parterze znajduje się wiatrołap z miejscem na szafę (3,49 m2), przedpokój (5,83 m2), mała łazienka z WC (2,34 m2), salon wyjściem na ogród i dużym aneksem kuchennym (32,41 m2) oraz pomieszczenie gospodarcze (1,22 m2).

Na pierwszej kondygnacji mieści się przedpokój (4,51 m2), duża sypialnia (17,60 m2), osobna garderoba (3,66 m2), przestronna łazienka (6,28 m2) oraz dwa pokoje dzienne dla dzieci (15,83 m2 i 13,55 m2).

Garaż ma powierzchnię 17,42 m2, zaś wielkość ogrodu uzależniona jest od rodzaju wybranego budynku i mieści się w przedziale od 50 m2 do 179 m2 (w domach z I etapu).

Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o 4-osobowej rodzinie, gdzie każdy z mieszkańców znajdzie dla siebie fragment osobistej przestrzeni.

Inwestycja Nove Mileszki znajduje się na Mileszkach, ul. Popielarnia (8.2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Hołm.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 23 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Nove Mileszki w sprzedaży są 2 nowe domy o powierzchni 124 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Hołm przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nove Mileszki?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nove Mileszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 497 metrów od inwestycji Nove Mileszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pomorska - Mileszki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nove Mileszki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Mileszki znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 203 w odległości 548 m, szkoła w odległości 579 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nove Mileszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Stomatologiczny Barbara Sobczyńska-Świąder w odległości 980 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Mileszki w odległości 624 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 628 m znajduje się boisko / kort, w odległości 634 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 14.11.2023
Data aktualizacji: 15.05.2024
Hołm logo

Hołm

Adres biura sprzedaży:

ul. Popielarnia Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 20:00
 • Wtorek: 08:00 - 20:00
 • Środa: 08:00 - 20:00
 • Czwartek: 08:00 - 20:00
 • Piątek: 08:00 - 20:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023