Miasteczko Ożarów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HB Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 301 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Miasteczko Ożarów etap III

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Szkolna (4.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 700/m2
  Miasteczko Ożarów etap III
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 58 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  HB Development S.A.
 • Miasteczko Ożarów etap IV(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Szkolna (4.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 200/m2
  Miasteczko Ożarów etap IV
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 40 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  HB Development S.A.
 • Nowy Ożarów etap 3(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Szkolna (4.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 990/m2
  Nowy Ożarów etap 3
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 75
  Powierzchnia: 37 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Pegas Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Miasteczko Ożarów powstanie na działce o powierzchni blisko 3 hektarów, na której zrealizujemy 6 budynków o zróżnicowanej kubaturze. Cztery kondygnacje budynku i otoczenie zielonym terenem oraz niską zabudową jednorodzinną dają niespotykane wrażenie kameralności. Tworzymy przestrzeń nie tylko dla fanów miejskiego życia, pragnących korzystać ze wszystkich jego atrakcji, ale również dla tych, którzy cenią sobie kameralność o rodzinnym charakterze.WSZYSTKO PRZEMYŚLANE POD KĄTEM JAKOŚCI I FUNKCJONALNOŚCIZnajdziesz tu wszystko to, czego oczekujesz od własnego mieszkania – inteligentnie i funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, bogatą strefę zieloną dostępną dla wszystkich mieszkańców oraz kameralny klimat małego miasteczka. Bogata lokalna infrastruktura i szybki dostęp do kluczowych dzielnic Warszawy staje się pomostem pomiędzy harmonią i klimatem małego miasteczka a dynamiką i rozwojem dużego miasta.Przestrzeń inwestycji została zagospodarowana pod kątem aktywnego wypoczynku z wydzieloną strefą zieleni, ścieżkami do joggingu oraz zielonym dziedzińcem na terenie osiedla. Przekazujemy mieszkańcom 1200 m2 ogrodu gdzie przewidziano wysokie drzewa, liczne krzewy oraz zróżnicowanie poziomu. Na terenie osiedla przewidziano piękny plac zabaw, miejsce do wspólnego grillowania oraz ścieżkę joggingową.80 mieszkań o kompaktowych metrażach od 38 do 97 m2. Do każdego z mieszkań przynależy balkon lub loggia o powierzchni od 3,7 – 13 m2.SWOBODA WYBORU W NAJLEPSZEJ CENIEArchitektoniczna lekkość dzięki dobrze doświetlonym mieszkaniom. Wnętrza inwestycji tak zaprojektowaliśmy, aby zapewnić maksymalną wygodę, komfort i użyteczność dla przyszłych mieszkańców. Dbając o jakość życia, starannie zaprojektowaliśmy każde mieszkanie.GWARANTUJEMY NAJWYŻSZY WSPÓŁCZYNNIK JAKOŚCI DO CENYPrzestronne, dobrze oświetlone pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami dadzą Tobie oraz Twoim najbliższym prawdziwy komfort dnia codziennego. Duże zielona przestrzeń wspólna to idealne miejsce do naładowania pozytywnej energii po ciężkim dniu pracy.JAKOŚĆ, KTÓRA ZOBOWIĄZUJEBezpieczne drzwi antywłamaniowe, staranna dbałość o estetykę powierzchni wspólnych. Wysoka jakość materiałów, wielostanowiskowy garaż podziemny, zapewnią mieszkańcom wyjątkowy komfort. Każdą z klatek będzie obsługiwała winda. Szklane balustrady balkonów czy też wysokiej jakości tynk akrylowy z elementami drewnopodobnymi nadają inwestycji nowoczesnego charakteru.W ofercie dostępne są miejsca postojowe:- naziemne 8 000 zł- w hali garażowej na poziomie -1 po 28 000 zł

Inwestycja Miasteczko Ożarów znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna (4.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera HB Development S.A..

Inwestycja Miasteczko Ożarów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miasteczko Ożarów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 58 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HB Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Miasteczko Ożarów

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną, zaś największym kompleksem handlowym jest Galeria Ożarów.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

W odległości 650 metrów od inwestycji Miasteczko Ożarów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Obrońców Warszawy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Ożarów znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha "Gromadka Puchatka" w odległości 350m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w odległości 450m, Niepubliczne Przedszkole Językowo Sportowe Bajlandia w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się BoDent, w odległości 450 m znajduje się Hadent - Gabinet stomatologiczny, protetyka, w odległości 450 m znajduje się Rehabilitacja Ożarów Mazowiecki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1150 m znajduje się Dom Kultury "Uśmiech".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Pływalnia Miejska.

Data publikacji: 25.09.2015

Data aktualizacji: 26.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie