HB Development S.A. logo

HB Development S.A.

Ożarów Mazowiecki, Ul. Poznańska 189
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Działalnością deweloperską zajmujemy się od ośmiu lat. W tym czasie wybudowaliśmy inwestycje na terenie Warszawy, w szczególności gmin Wawer-Międzylesie, Praga Południe, Bemowo oraz gmin przyległych jak Otwock, Pruszków, Józefów. W sumie wybudowaliśmy ponad 520 mieszkań i lokali , zarówno niewielkich funkcjonalnych kawalerek jak i ekskluzywnych apartamentów o powierzchni 200 m2. Wysoką sprzedaż mieszkań zapewniamy sobie dbając o to by nasi Klienci za rozsądną cenę mogli zostać właścicielami bardzo dobrych jakościowo mieszkań, które idealnie spełniają ich potrzeby.

Budynki przez nas wykonane mają estetyczne i nowoczesne bryły oraz wiele poprawiających standard życia rozwiązań takich jak konstrukcje zapewniające ciszę w lokalach, systemy monitoringu, duże balkony, szerokie miejsca parkingowe w garażach podziemnych, stacje uzdatniania wody czy sieci teleinformatyczne dające dostęp do szybkiego internetu bez konieczności podpisywania drogich indywidualnych umów z dostawcami.

Poświęcamy bardzo dużą uwagę wyborowi lokalizacji pod przyszłe inwestycje. W rezultacie nasze budynki powstają w pobliżu lasów, parków krajobrazowych przy jednoczesnym dobrym skomunikowaniu z centrami miast.

W czasie prowadzonej działalności dorobiliśmy się grupy sprawdzonych wykonawców, którzy nadzorowani są przez naszych inżynierów.

Współpracujemy ze wszystkimi bankami komercyjnymi w zakresie udzielania kredytów hipotecznych na mieszkania przez nas budowane. Celem naszym w tym zakresie jest zapewnienie szerokiej gamy produktów finansowych dla naszych Klientów na najlepszych warunkach.

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

HB Development S.A. logo
HB Development S.A.
Ożarów Mazowiecki, Ul. Poznańska 189
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: