Miasteczko Ożarów etap III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHB Development S.A.

Ceny od: 6 200 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Miasteczko Ożarów etap III dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
MOC43
2
57,67 m²
3
357 554 zł6 200 zł/m²
MOC10
3
67,93 m²
Parter
441 545 zł6 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja Miasteczko Ożarów powstanie na działce o powierzchni blisko 3 hektarów, na której realizujemy 5 budynków o zróżnicowanej kubaturze. Cztery kondygnacje budynku i otoczenie zielonym terenem oraz niską zabudową jednorodzinną dają niespotykane wrażenie kameralności. Tworzymy przestrzeń nie tylko dla fanów miejskiego życia, pragnących korzystać ze wszystkich jego atrakcji, ale również dla tych, którzy cenią sobie kameralność o rodzinnym charakterze.WSZYSTKO PRZEMYŚLANE POD KĄTEM JAKOŚCI I FUNKCJONALNOŚCIZnajdziesz tu wszystko to, czego oczekujesz od własnego mieszkania – inteligentnie i funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, bogatą strefę zieloną dostępną dla wszystkich mieszkańców oraz kameralny klimat małego miasteczka. Bogata lokalna infrastruktura i szybki dostęp do kluczowych dzielnic Warszawy staje się pomostem pomiędzy harmonią i klimatem małego miasteczka a dynamiką i rozwojem dużego miasta.Przestrzeń inwestycji została zagospodarowana pod kątem aktywnego wypoczynku z wydzieloną strefą zieleni, ścieżkami do joggingu oraz zielonym dziedzińcem na terenie osiedla. Przekazujemy mieszkańcom 1200 m2 ogrodu gdzie przewidziano wysokie drzewa, liczne krzewy oraz zróżnicowanie poziomu. Na terenie osiedla przewidziano piękny plac zabaw, miejsce do wspólnego grillowania oraz ścieżkę joggingową.48 mieszkań o kompaktowych metrażach od 38 do 68 m2. Do każdego z mieszkań przynależy balkon.SWOBODA WYBORU W NAJLEPSZEJ CENIEArchitektoniczna lekkość dzięki dobrze doświetlonym mieszkaniom. Wnętrza inwestycji tak zaprojektowaliśmy, aby zapewnić maksymalną wygodę, komfort i użyteczność dla przyszłych mieszkańców. Dbając o jakość życia, starannie zaprojektowaliśmy każde mieszkanie.GWARANTUJEMY NAJWYŻSZY WSPÓŁCZYNNIK JAKOŚCI DO CENYPrzestronne, dobrze oświetlone pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami dadzą Tobie oraz Twoim najbliższym prawdziwy komfort dnia codziennego. Duże zielona przestrzeń wspólna to idealne miejsce do naładowania pozytywnej energii po ciężkim dniu pracy.JAKOŚĆ, KTÓRA ZOBOWIĄZUJEBezpieczne drzwi antywłamaniowe, staranna dbałość o estetykę powierzchni wspólnych. Wysoka jakość materiałów, wielostanowiskowy garaż podziemny, zapewnią mieszkańcom wyjątkowy komfort. Każdą z klatek będzie obsługiwała winda. Szklane balustrady balkonów czy też wysokiej jakości tynk akrylowy z elementami drewnopodobnymi nadają inwestycji nowoczesnego charakteru.W ofercie dostępne są miejsca postojowe:- naziemne 8 000 zł- w hali garażowej na poziomie -1 po 28 000 zł

Inwestycja Miasteczko Ożarów etap III znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna (4.4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera HB Development S.A..

Inwestycja Miasteczko Ożarów etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miasteczko Ożarów etap III pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 58 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 58 m2 w cenie od 357 554 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 m2 w cenie od 441 545 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HB Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 58 do 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 357 554 do 441 545 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 200 do 6 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:przy umowie rezerwacyjnej płatne 2000 zł na poczet ceny lokalu.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Miasteczko Ożarów etap III

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną, zaś największym kompleksem handlowym jest Galeria Ożarów.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

W odległości 700 metrów od inwestycji Miasteczko Ożarów etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Obrońców Warszawy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Ożarów etap III znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha "Gromadka Puchatka" w odległości 350m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w odległości 450m, Niepubliczne Przedszkole Językowo Sportowe Bajlandia w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się BoDent, w odległości 500 m znajduje się Hadent - Gabinet stomatologiczny, protetyka, w odległości 500 m znajduje się Rehabilitacja Ożarów Mazowiecki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się Galeria Ożarów, w odległości 900 m znajduje się Zajazd Pomian, w odległości 1100 m znajduje się "Poczta Polska" S.A. Urząd Pocztowy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Pływalnia Miejska.

Data publikacji: 07.05.2018

Data aktualizacji: 06.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie