Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Parcum

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Nowogrodzka, oferowane bezpośrednio przez

H3 Development Sp. z o.o.

Łódź, Widzew, Stoki, ul. Nowogrodzka 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 171 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ParcumParcum

15 zdjęć

Parcum
Parcum
Parcum
Parcum

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

PARCUM to kameralny kompleks domów położony na terenach dawnego lasu miejskiego. Las zajmował niegdyś trzykrotnie większy teren niż obecnie: od południa sięgał on aż do ulicy Rokicińskiej. Dziś pozostałości lasu to cześć znajdującego się nieopodal Parku 3 Maja oraz rozsiane po okolicy stare drzewostany. Zieleń to nie tylko element wyciszający, ale również wspaniała oprawa dla naszej przemyślanej, nietuzinkowej architektury z elementami inspirowanymi modernistycznymi willami, takimi jak zaokrąglone narożniki, duże okna czy prosta, geometryczna bryła.

Osiedle Parcum to przede wszystkim przemyślany projekt i przestrzeń wyważona w każdym aspekcie. Zadbaliśmy o Twój komfort - duże okna zapraszają zieleń do środka, a przestronne tarasy to idealne miejsce na poranną kawę. W każdym pokoju przewidzieliśmy przestrzeń do przechowywania - by sprawy codzienne stały się praktyczne. Nie od dziś budujemy domy - wiemy jakie rozwiązania są najbardziej ekonomiczne w użytkowaniu.

Inwestycja Parcum znajduje się na Stokach, ul. Nowogrodzka 23 (4.2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez H3 Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Parcum nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców H3 Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Parcum?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parcum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 192 metrów od inwestycji Parcum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowogrodzka - Mazowiecka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Parcum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Parcum znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 128 (budynek C) w odległości 179 m, szkoła w odległości 217 m, XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w odległości 511 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Parcum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DentEst w odległości 457 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 620 m, Przychodnia Specjalistyczna w odległości 641 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Parcum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 415 m znajduje się eLDe, w odległości 420 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 482 m znajduje się Dream Body PREMIUM EMS - Łódź Widzew.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parcum w odległości 174 m znajduje się boisko / kort, w odległości 271 m znajduje się boisko / kort, w odległości 585 m znajduje się Klub Sportowy WIFAMA.

Data publikacji: 28.08.2023
Data aktualizacji: 31.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023