Korzenna 3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGust Development

Ceny od: 6 697 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Korzenna 3 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M.02
5
101,23 m²
1
678 000 zł6 697 zł/m²

Opis Inwestycji

Korzenna 3 to kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na osiedlu Julianów-Marysin-Rogi.Ogromnym atutem naszej Inwestycji jest jej lokalizacja! W sąsiedztwie piękne tereny zielone- Las Łagiewnicki, Park Julianowski, Arturówek.Korzenna 3 to miejsce dla osób pragnących zamieszkać blisko natury, nie rezygnując z korzyści jakie daje dostęp do miejsc codziennej użyteczności. W obiekcie znajdują się 4 funkcjonalne, komfortowe mieszkania. Lokale na parterze posiadają przydomowe ogródki, a na piętrach- przestronne tarasy. Budynek zaprojektowany przez łódzkich architektów charakteryzuje nowoczesna bryła, wysoki standard wykończenia oraz dbałość o każdy szczegół. Niepodważalnym walorem są niezależne wejścia oraz indywidualne garaże.Własny garażDo każdego lokalu oferujemy indywidualny garaż o powierzchni 16,7mkw. W wybranych garażach znajduje się pomieszczenie gospodarcze.Ogród na parterzeDo mieszkań na parterze przynależą prywatne, przestronne ogródki o powierzchni od 112 mkw do 141 mkw.Tarasy na piętrzeMieszkania na piętrze posiadają dwa duże tarasy z widokiem na okolicę. Mniejszy taras o powierzchni 8,3 mkw, większy o powierzchni aż 15 mkw.Komfortowo i wygodnieWszystkie lokale są odpowiednio nasłonecznione i komfortowe. Charakteryzuje je wysoki standard wykończenia- m.in ogrzewanie podłogowe i wysokie, przesuwne okna.

Inwestycja Korzenna 3 znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Korzenna 3 (4.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Gust Development.

Inwestycja Korzenna 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Korzenna 3 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 6 697 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 101 m2 w cenie od 678 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gust Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 101 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 678 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 697 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Korzenna 3

Doskonała lokalizacja W sąsiedztwie znajduje się Las Łagiewnicki i Park Julianowski. W promieniu 1 km znajduje się: szkoła, przedszkole, supermarket, przystanki autobusowe i tramwajowe. Spokojna okolica Inwestycja znajduje się w okolicy charakteryzującej się niską zabudową i niewielkim ruchem samochodowym. OGROMNYM ATUTEM INWESTYCJI JEST JEJ LOKALIZACJA. W odległości krótkiego spaceru- Las Łagiewnicki, Park Julianowski. Bliskość ulicy Strykowskiej sprawi, że kierowcy sprawnie dostaną się do każdego punktu w mieście. 4 km Manufaktura 1 km Las Łagiewnicki 500 m Supermarket 400 m Szkoła podstawowa 300 m Przedszkole i Żłobek

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Korzenna 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Korzenna 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysińska - Inflancka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Korzenna 3 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XXIV Liceum Ogólnokształcące w odległości 260 m, Przedszkole Miejskie nr 47 w odległości 300 m, Przedszkole Miejskie Nr 160 w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Korzenna 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Amic, w odległości 310 m znajduje się Tesco, w odległości 370 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Korzenna 3 w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.06.2020

Data aktualizacji: 23.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie