Bliskie Bemowo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Olbrachta, oferowane bezpośrednio przez

Grupo Lar

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Olbrachta

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bliskie BemowoBliskie Bemowo

7 zdjęć

Bliskie Bemowo
Bliskie Bemowo
Bliskie Bemowo
Bliskie Bemowo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 191 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Bliskie Bemowo to kolejna już inwestycja dobrze znanego na rynku dewelopera - Grupo Lar. W pierwszym etapie powstanie 97 mieszkań i 4 lokale usługowe zlokalizowane na parterze nieruchomości. Drugi etap inwestycji to kolejnych 95 mieszkań i 6 lokali usługowych.

Za sprawą nowej inwestycji, w ofercie Grupo Lar pojawią się mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe z balkonami, natomiast właściciele lokali usytuowanych na parterze budynku będą mogli korzystać z uroków prywatnych ogródków.

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić dużą swobodę w aranżacji wnętrz. W zależności od wybranego wariantu, mieszkania posiadają aneks kuchenny lub oddzielną kuchnię.

Bliskie Bemowo to doskonała oferta dla tych, którzy szukają wygodnego i funkcjonalnego nowego mieszkania. Bemowo to z pewnością jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Nowe mieszkania w inwestycji na Bemowie, charakteryzują się tym, że jest to miejsce, które tętni życiem, a jednocześnie jest zaciszne. Szukając miejsca przyjaznego do zamieszkania w Warszawie, nie sposób ominąć osiedle na Bliskim Bemowie. Wybierając tę inwestycję, zyskasz:

- doskonała lokalizacja,

- dobra komunikacja,

- punkty handlowe,

- własność gruntu,

- 1, 2, 3, 4 pokojowe,

- parki w okolicy.

Inwestycja Bliskie Bemowo znajduje się na Jelonkach Północnych, ul. Olbrachta (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupo Lar.

Inwestycja Bliskie Bemowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 191 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bliskie Bemowo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Tylko 8 km będą dzielić cię od ścisłego centrum Warszawy i jedynie 600 m od dużego kompleksu zielonego, jeżeli zdecydujesz się związać z Bliskim Bemowem. Bemowo to idealne miejsce do życia - stąd blisko jest wszędzie. Bogata oferta usługowo-handlowa w połączeniu z wieloma miejscami, w których można wypocząć, zrelaksować się lub spotkać ze znajomymi, to coś wyjątkowego. Postaw na nowe mieszkania na Bemowie i ciesz się bliskością wszystkich najważniejszych dla Ciebie miejsc.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliskie Bemowo?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliskie Bemowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 563 metrów od inwestycji Bliskie Bemowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bliskie Bemowo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Bemowo znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 417 w odległości 147 m, przedszkole w odległości 176 m, Żłobek nr 39 w odległości 206 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliskie Bemowo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Time for Dentist w odległości 7 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 370 m, Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 393 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliskie Bemowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 222 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 293 m znajduje się Mareta, w odległości 327 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Bemowo w odległości 236 m znajduje się boisko / kort, w odległości 248 m znajduje się boisko / kort, w odległości 262 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 10.11.2016
Data aktualizacji: 05.03.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: