Bliskie Bemowo etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców Śląśkich, oferowane bezpośrednio przez

Grupo Lar

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Powstańców Śląśkich 58a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bliskie Bemowo etap IIBliskie Bemowo etap II

7 zdjęć

Bliskie Bemowo etap II
Bliskie Bemowo etap II
Bliskie Bemowo etap II
Bliskie Bemowo etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Bliskie Bemowo to kolejna już inwestycja dobrze znanego na rynku dewelopera - Grupo Lar. W pierwszym etapie powstanie 97 mieszkań i 4 lokale usługowe zlokalizowane na parterze nieruchomości. Drugi etap inwestycji to kolejnych 95 mieszkań i 6 lokali usługowych.

Za sprawą nowej inwestycji, w ofercie Grupo Lar pojawią się mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe z balkonami, natomiast właściciele lokali usytuowanych na parterze budynku będą mogli korzystać z uroków prywatnych ogródków.

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić dużą swobodę w aranżacji wnętrz. W zależności od wybranego wariantu, mieszkania posiadają aneks kuchenny lub oddzielną kuchnię.

Bliskie Bemowo to doskonała oferta dla tych, którzy szukają wygodnego i funkcjonalnego nowego mieszkania. Bemowo to z pewnością jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Nowe mieszkania w inwestycji na Bemowie, charakteryzują się tym, że jest to miejsce, które tętni życiem, a jednocześnie jest zaciszne. Szukając miejsca przyjaznego do zamieszkania w Warszawie, nie sposób ominąć osiedle na Bliskim Bemowie. Wybierając tę inwestycję, zyskasz:

- doskonała lokalizacja,

- dobra komunikacja,

- punkty handlowe,

- własność gruntu,

- 1, 2, 3, 4 pokojowe,

- parki w okolicy.

Inwestycja Bliskie Bemowo etap II znajduje się na Jelonkach Północnych, ul. Powstańców Śląśkich 58a (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupo Lar.

Inwestycja Bliskie Bemowo etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bliskie Bemowo etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliskie Bemowo etap II?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliskie Bemowo etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 593 metrów od inwestycji Bliskie Bemowo etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bliskie Bemowo etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Bemowo etap II znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 417 w odległości 152 m, przedszkole w odległości 181 m, Ele Mele Dutki w odległości 212 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliskie Bemowo etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Time for Dentist w odległości 32 m, Geers Dobry Słuch w odległości 368 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 398 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliskie Bemowo etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 193 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 303 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Mareta.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Bemowo etap II w odległości 241 m znajduje się boisko / kort, w odległości 244 m znajduje się boisko / kort, w odległości 273 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 01.05.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: