Bliskie Bemowo etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupo Lar

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 79 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Premium(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Premium
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 121 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom Development S.A.
 • Stella IV(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. Człuchowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Stella IV
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 30 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  PROFBUD
 • Esteio(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Grodkowska (6 km od centrum Warszawy)
  Esteio
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 40 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Bliskie Bemowo to kolejna już inwestycja dobrze znanego na rynku dewelopera - Grupo Lar. W pierwszym etapie powstanie 97 mieszkań i 4 lokale usługowe zlokalizowane na parterze nieruchomości. Drugi etap inwestycji to kolejnych 95 mieszkań i 6 lokali usługowych.Za sprawą nowej inwestycji, w ofercie Grupo Lar pojawią się mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe z balkonami, natomiast właściciele lokali usytuowanych na parterze budynku będą mogli korzystać z uroków prywatnych ogródków.Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić dużą swobodę w aranżacji wnętrz. W zależności od wybranego wariantu, mieszkania posiadają aneks kuchenny lub oddzielną kuchnię.Bliskie Bemowo to doskonała oferta dla tych, którzy szukają wygodnego i funkcjonalnego nowego mieszkania. Bemowo to z pewnością jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Nowe mieszkania w inwestycji na Bemowie, charakteryzują się tym, że jest to miejsce, które tętni życiem, a jednocześnie jest zaciszne. Szukając miejsca przyjaznego do zamieszkania w Warszawie, nie sposób ominąć osiedle na Bliskim Bemowie. Wybierając tę inwestycję, zyskasz:- doskonała lokalizacja,- dobra komunikacja,- punkty handlowe,- własność gruntu,- 1, 2, 3, 4 pokojowe,- parki w okolicy.

Inwestycja Bliskie Bemowo etap II znajduje się na Jelonkach Północnych, ul. Powstańców Śląśkich 58a (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupo Lar.

Inwestycja Bliskie Bemowo etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bliskie Bemowo etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 37 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupo Lar przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, recepcja, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bliskie Bemowo etap II

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliskie Bemowo etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Bliskie Bemowo etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czumy 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Bemowo etap II znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole417 w odległości 220 m, Zespół Szkół STO w odległości 310 m, Społeczne Gimnazjum nr 99 STO w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliskie Bemowo etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliskie Bemowo etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 370 m znajduje się Chorten - Dominika, w odległości 370 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Bemowo etap II w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.10.2017

Data aktualizacji: 01.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie