Przystań Warta

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Partner

Ceny od: 5 900 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Przystań Warta są 4 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Przystań Warta dostępne są 4 oferty

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3
74 m2
1
478 855 zł6 500 zł/m²
3
74 m2
2
434 358 zł5 900 zł/m²
3
67 m2
3
400 920 zł6 000 zł/m²
5
166 m2
Parter
1 307 687 zł7 900 zł/m²

Opis Inwestycji

Przystań Warta

W ramach projektu Przystań Warta powstanie 8 mieszkań i apartamentów z widokiem na rzekę Warta i Łęgi Dębińskie, o powierzchni od 56 do 195 m.kw. W ofercie znajduje się 6 apartamentów 3 pokojowych, jeden 4 pokojowy i jeden apartament z 5 pokojami. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony, a do apartamentów dodatkowo przestronne tarasy.Apartament dolny – nazwany Orzech o pow. 165 m kw., będzie dysponować dostępem do 450 m kw. ogrodu. Z kolei apartament górny– Widok, charakteryzuje się wyjątkowym widokiem na panoramę doliny Warty i Łęgów Dębińskich. Dodatkowo oba apartamenty posiadają antresole, pomieszczenie gospodarcze, garderobę i bezpośredni dostęp do windy umożliwiającej przemieszczanie się między poziomami apartamentu. Dla przyszłych Mieszkańców na poziomie -1 zaplanowano także siłownię, co będzie szczególnie istotne dla osób aktywnych. Kolejnym udogodnieniem będzie również podziemna hala garażowa na 11 miejsc postojowych.Zadbamy także o małą architekturę. Na zewnątrz budynku stanie także wiata na kajaki, które będzie można zwodować na specjalnie przygotowanym do tego celu brzegu Warty.

Inwestycja Przystań Warta znajduje się na Zielonym Dębcu, ul. Starołecka (4.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Partner.

Inwestycja Przystań Warta została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych apartamentów w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań Warta pozostały na sprzedaż 4 apartamenty o powierzchniach od 67 do 166 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 do 74 m2 w cenie od 400 920 zł (3 apartamenty)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 166 m2 w cenie od 1 307 687 zł (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Partner przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, loggia, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, boisko, winda, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 4 apartamenty w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:od 67 do 166 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 3, 5-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 400 920 do 1 307 687 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 900 do 7 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przystań Warta

Jedną z największych zalet inwestycji Przystań Warta jest jej niepowtarzalna lokalizacja. Projekt zostanie zrealizowany na działce graniczącej bezpośrednio z Wartą. To oznacza, że właściciele każdego z mieszkań będą mogli cieszyć się spokojem i korzystać z wyjątkowego sąsiedztwa natury. Takim położeniem może pochwalić się niewiele projektów mieszkaniowych w Poznaniu. W najbliższej okolicy realizowanego projektu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, apteka i klub fitness. Komfort mieszkania uzupełniają również liczne punkty handlowo – usługowe. W odległości około 150 m od budynku znajdują się przystanki autobusowe. Wystarczy przejść 300 m, a aby skorzystać z komunikacji tramwajowej. To pozwala sprawnie dotrzeć do ścisłego centrum stolicy Wielkopolski. Dodatkowy atut to bardzo szybki dojazd pociągiem z dworca Poznań – Starołęka do Zintegrowanego Centrum Komunikacji, czyli Poznań Główny – City Center.

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

W odległości 400 metrów od inwestycji Przystań Warta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny św. Antoniego n/ż (1:SWNZ21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Warta znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 15 w odległości 450m, Przedszkole nr 22 w odległości 1050m, Gimnazjum nr 43 w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się STAROŁĘCKA. APTEKA, w odległości 400 m znajduje się RÓŻANA. APTEKA, w odległości 1250 m znajduje się NA TARASIE. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO, w odległości 800 m znajduje się Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw - Ośrodek Informacji Naukowej i Przemysłowej oraz Ochrony Patentowej - Biblioteka, w odległości 900 m znajduje się Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych - Biblioteka Naukowo-Techniczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne, w odległości 1300 m znajduje się Inline Skating Club Poznań, w odległości 1900 m znajduje się AUTOMOBILKLUB WIELKOPOLSKI.

Data publikacji: 03.03.2017

Data aktualizacji: 30.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie