Przystań Warta

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Partner

Ceny od: 6 800 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przystań Warta dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M05
3
73,62 m²
2
500 616 zł6 800 zł/m²
M07
3
66,82 m²
3
461 058 zł6 900 zł/m²
M01
5
165,53 m²
Parter
1 500 000 zł9 062 zł/m²

Opis Inwestycji

Przystań Warta

W ramach projektu Przystań Warta powstanie 8 mieszkań i apartamentów z widokiem na rzekę Warta i Łęgi Dębińskie, o powierzchni od 56 do 195 m.kw. W ofercie znajduje się 6 apartamentów 3 pokojowych, jeden 4 pokojowy i jeden apartament z 5 pokojami. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony, a do apartamentów dodatkowo przestronne tarasy.Apartament dolny – nazwany Orzech o pow. 165 m kw., będzie dysponować dostępem do 450 m kw. ogrodu. Z kolei apartament górny– Widok, charakteryzuje się wyjątkowym widokiem na panoramę doliny Warty i Łęgów Dębińskich. Dodatkowo oba apartamenty posiadają antresole, pomieszczenie gospodarcze, garderobę i bezpośredni dostęp do windy umożliwiającej przemieszczanie się między poziomami apartamentu. Dla przyszłych Mieszkańców na poziomie -1 zaplanowano także siłownię, co będzie szczególnie istotne dla osób aktywnych. Kolejnym udogodnieniem będzie również podziemna hala garażowa na 11 miejsc postojowych.Zadbamy także o małą architekturę. Na zewnątrz budynku stanie także wiata na kajaki, które będzie można zwodować na specjalnie przygotowanym do tego celu brzegu Warty.

Inwestycja Przystań Warta znajduje się na Zielonym Dębcu, ul. Starołecka (4.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Partner.

Inwestycja Przystań Warta została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań Warta pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 67 do 166 metrów kwadratowych w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 do 74 m2 w cenie od 461 058 zł (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 166 m2 w cenie od 1 500 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Partner przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, boisko, winda, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 67 do 166 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 461 058 do 1 500 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 800 do 9 062 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przystań Warta

Jedną z największych zalet inwestycji Przystań Warta jest jej niepowtarzalna lokalizacja. Projekt zostanie zrealizowany na działce graniczącej bezpośrednio z Wartą. To oznacza, że właściciele każdego z mieszkań będą mogli cieszyć się spokojem i korzystać z wyjątkowego sąsiedztwa natury. Takim położeniem może pochwalić się niewiele projektów mieszkaniowych w Poznaniu. W najbliższej okolicy realizowanego projektu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, apteka i klub fitness. Komfort mieszkania uzupełniają również liczne punkty handlowo – usługowe. W odległości około 150 m od budynku znajdują się przystanki autobusowe. Wystarczy przejść 300 m, a aby skorzystać z komunikacji tramwajowej. To pozwala sprawnie dotrzeć do ścisłego centrum stolicy Wielkopolski. Dodatkowy atut to bardzo szybki dojazd pociągiem z dworca Poznań – Starołęka do Zintegrowanego Centrum Komunikacji, czyli Poznań Główny – City Center.

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań Warta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Przystań Warta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Św. Antoniego n/ż.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przystań Warta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Medycyny Rodzinnej BIG-MED w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystań Warta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Piekarnia, w odległości 360 m znajduje się abc.

Data publikacji: 03.03.2017

Data aktualizacji: 13.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie