Radzikowskiego 104

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Matejek

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Atrium Czerwieńskiego(0.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Bolesława Czerwieńskiego (3.8 km od centrum Krakowa)
  Atrium Czerwieńskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 588 m2
  Murapol S.A.
 • Osiedle KRK - etap II(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 8 (4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 970 netto/m2
  Osiedle KRK - etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 93 - 125 m2
  Echo Investment S.A.
 • Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.(1.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów (4.8 km od centrum Krakowa)
  Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 57 m2
  Henniger Investment S.A.

Opis Inwestycji

MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU! ZAPRASZAMY!Radzikowskiego 104 – zamieszkaj w sercu Krowodrzy!Pod adresem Radzikowskiego 104 powstał kameralny budynek mieszkalny, w którym zaprojektowano 33 funkcjonalne i przestronne mieszkania z usługami na parterze i podziemnym garażem wielostanowiskowym. W kondygnacji podziemnej usytuowane 22 miejsca postojowe oraz 8 komórek lokatorskich.Dużym atutem Inwestycji jest ciekawa architektura budynku, dbałość o każdy szczegół i zastosowanie materiałów bardzo dobrej jakości. Radzikowskiego 104 to idealne połączenie nowoczesnej architektury, dogodnej lokalizacji oraz atrakcyjnej ceny.

Inwestycja Radzikowskiego 104 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Radzikowskiego (3.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Matejek.

Inwestycja Radzikowskiego 104 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Radzikowskiego 104 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Grupa Matejek przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Konstrukcja budynku w technologii tradycyjnej mieszanej: szkielet żelbetowy monolityczny z wypełnieniami z pustaka ceramicznego POROTHERM na zaprawie cementowej.
Dach
Dach - w części dachu spadowego konstrukcja drewniana i pokrycie blachą stalową powlekaną z izolacją z wełny mineralnej, stropodachy płaskie w technologii stropodachu odwróconego z izolacją z folii EPDM.
Elewacja
Ściany ocieplone styropianem i wykończone tynkiem mineralnym, akcenty dekoracyjne wykończone tynkiem mineralnym imitującym drewno. Ściany szczytowe na poddaszu pokryte blachą stalową powlekaną z izolacją z wełny mineralnej.
Stolarka okienna
PCV 5-komorowe profile kolor: wewnątrz białe, od zewnątrz okleinowane (orzech), szyba min U=1,1 W*K/m2
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań – PORTA Kwarc Drzwi wewnętrzne mieszkań – brak, otwór przygotowany do montażu ościeżnicy regulowanej np. Porta System, Polskone
Balkony
wykończenie balkonów – płytki gresowe Paradyż Tarasy w technologii stropodachu odwróconego wykończonego płytki chodnikowe dekoracyjne.
Posadzka
W Lokalach mieszkalnych - wylewki cementowe Korytarze i klatki schodowe - wylewki cementowe.Płytki Paradyż 30x30 wraz z cokolikami
Ściany
Ściany działowe w Lokalach ieszkalnych-pustak ceramiczny POROTHERM gr. 11,5cm Tynki ścian w łazienkach - cementowo-wapienny Tynki w pozostałych pomieszczeniach - gipsowe
Parapety zewnętrzne
Zewnętrzne: blacha stalowa, powlekana
Parapety wewnętrzne
Wewnętrzne: Konglomerat marmurowy botticino
Instalacje
Instalacja elektryczna – ilość gniazd zgodnie z projektem technicznym z w pełni wyposażona tablicą mieszkaniową. Zamontowany osprzęt instalacyjny (gniazda, wyłączniki): Legrand Niloe, bez lamp. Zasilanie kuchenki elektrycznej: trójfazowe. Instalacje niskoprądowe: telefoniczna, – 1 gniazdo, internetowa – 1 gniazdo, telewizyjna – 1 gniazdo, włączony dostęp do stacji naziemnych domofonowa – wyposażone w słuchawkę domofonową. Wejścia zabezpieczone przeciwpożarowo klapami i zaworami o odpowiedniej odporności ogniowej. Instalacja wodna wykonana z rur typu alu-pex, kanalizacja z rur PVC. Rozprowadzenie przewodów według projektu technicznego. Mieszkania wyposażone w liczniki wody zimnej i ciepłej wody użytkowej zlokalizowane na korytarzach komunikacji ogólnej. Brak dostawy i montażu armatury i ceramiki sanitarnej. Ciepło dla CO i CWU jest dostarczane z węzła MPEC, zlokalizowanego w kondygnacji podziemnej. Instalacja centralnego ogrzewania – w mieszkaniach z rur typu alu-pex. W mieszkaniach zamontowane grzejniki stalowe płytowe Radson. W łazienkach grzejniki drabinkowe Enix. Wszystkie grzejniki wyposażone w zawory termostatyczne podejście dolne od strony ściany. Wszystkie mieszkania wyposażone w liczniki pomiaru zużycia ciepła.
Ogrzewanie
MPEC
Wentylacja
Wentylacja mechaniczna – wywiewna kuchni/aneksu kuchennego i łazienki – wentylatory na dachu. Dodatkowo kanał z klapą zwrotną do podłączenia okapu (bez urządzenia).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 24600 zł.
Udogodnienia: usługi w budynku, internet, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Radzikowskiego 104

Lokalizacja jest jednym z głównych atutów tej inwestycji, która zapewnia nie tylko szybki dojazd do centrum zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, ale również wygodny dostęp do lotniska i tras wylotowych z Krakowa. Komfort mieszkania zapewni także bliskość szkół, centrum medycznego, licznych sklepów i dużych centrów handlowych tj. Ikea, Makro, Castorama czy Galeria Bronowice, która jest w trakcie budowy.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Radzikowskiego 104 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Radzikowskiego 104 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czerwieńskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Radzikowskiego 104 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 119 im. Janiny Porazińskiej w odległości 120 m, LOKOMOTYWA - Publiczne Przedszkole w Krakowie w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole "Tuptusiowa Kraina" w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Radzikowskiego 104 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 410 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Radzikowskiego 104 w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie