Osiedle Złoty Pociąg

Fotowoltaika w standardzie

Domy na sprzedaż ul. Krótka, oferowane bezpośrednio przez Grupa JMJ Inwestycje

wrocławski, Dobrzykowice, ul. Krótka

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Złoty Pociąg

6 zdjęć

Osiedle Złoty Pociąg
Osiedle Złoty Pociąg
Osiedle Złoty Pociąg
Osiedle Złoty Pociąg

Opis Inwestycji

Osiedle Złoty Pociąg logo

Bezpośrednio od dewelopera na granicy Wrocławia.

DOBRZYKOWICE, 90 mkw - strych (15,80 mkw) , ogródek, miejsce postojowe w podwyższonym standardzie.

Wyślij zapytanie, niezwłocznie przygotuję atrakcyjną ofertę!

UWAGA, wszystkie domy będą wyposażone w instalację fotowoltaiczną o mocy ok. 3,20 kW. Możliwość skorzystania z rządowego programu Mój Prąd. Dla każdego klienta zwrot ok. 5.000,00 zł

Parter (strefa dzienna): salon z kominkiem (z wyjściem na taras i ogródek 80 mkw.), kuchnia, łazienka i hall

Piętro (strefa prywatna): 3 sypialnie , łazienka

Poddasze : strych (możliwa suszarnia, składzik , pomieszczenie techniczne)

Powierzchnia całkowita: 90,30 mkw.

Osiedle Złoty Pociąg to projekt zlokalizowany w Dobrzykowicach, w miejscu pozwalającym cieszyć się urokami życia poza dużą aglomeracją, w ciszy oraz spokoju.

W skład inwestycji wchodzi 28 rozkładowych domów w zabudowie szeregowej, o atrakcyjnej powierzchni ok. 90 mkw. Każdy dom posiada taras, ogródek o powierzchni aż 80 mkw. oraz miejsce postojowe.

O wygląd inwestycji zadbała renomowana pracownia projektowa DIA architekci, co oprócz ekskluzywnego wyglądu osiedla gwarantuje również rozkładowy układ każdego lokalu. W salonie odnajdziemy spokój przy cieple kominka, relaksując się w chłodny zimowy wieczór z filiżanką ciepłego kakao, zaś latem z salonu możemy wyjść bezpośrednio do własnego ogrodu, aby nacieszyć się słońcem oraz śpiewem ptaków. Zarówno salon jak i ogródek znajdują się od strony południowej co pozwoli przyszłym mieszkańcom cieszyć się słońcem przez cały dzień. Na parterze zaprojektowaliśmy również przestronny przedpokój z miejscem na obszerną szafę, toaletę z schowkiem, aneks kuchenny połączony z salonem, który daje możliwość wydzielenia odrębnej kuchni. Po wejściu po schodach otwiera się przestrzeń pierwszego piętra w skład, której wchodzą trzy rozkładowe sypialnie.

Oddzielenie strefy dziennej na parterze od strefy sypialnej na górze jest świadomym zabiegiem dewelopera mającym na celu zadbanie przede wszystkim o Państwa komfort i wygodę.

Osiedle Złoty Pociąg to również ekskluzywny, wysoki standard wykończenia. Domy zostaną oddane z pełną infrastrukturą wraz z elementami małej architektury jak na przykład nasadzenia i krzewy. Wszystkie lokale będą wyposażone w przestronne okna, które zapewnią bardzo duże nasłonecznienie o każdej porze roku, a także elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne na parterze. To nie wszystko! Dodatkowo każdy lokal zostanie wyposażony w ogrzewanie podłogowe w strefie przedpokoju, łazienek oraz kuchni, które pozwolą dowolnie zagospodarować mieszkanie nie ograniczając jego przestrzeni. Do wykończenia elewacji oraz części wspólnych zostaną zastosowane materiały, które podkreślą wyjątkowość inwestycji i nadadzą lekkości bryle budynku. W skład zagospodarowania terenu osiedla planujemy wykonać również plac zabaw, miejsce do wypoczynku dla mieszkańców, a całość zwieńczą liczne krzewy i zieleń. Dodatkowo dojazd do naszego osiedla odbywać się będzie drogą asfaltową.

Dzięki współpracy z renomowanymi projektantami wnętrz oraz producentami materiałów wykończeniowych istnieje również możliwość wykończenia lokali pod klucz.

Złoty Pociąg to inwestycja, która wypełni lukę na wrocławskim rynku nieruchomości oferując nowe domy o niewielkiej powierzchni o podwyższonym standardzie blisko ścisłego centrum Wrocławia. Jest to świetna alternatywa dla mocno przecenionego centrum Wrocławia. Dodatkowo wybrana lokalizacja zapewnia mieszkańcom ciszę i relaks każdego dnia.

Nie czekaj! Przyjedź i przekonaj się sam!

Inwestycja Osiedle Złoty Pociąg znajduje się w Dobrzykowicach, ul. Krótka (1.7 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Grupa JMJ Inwestycje.

Inwestycja Osiedle Złoty Pociąg jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów w tym 28 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Złoty Pociąg pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 90 metrów kwadratowych w cenie od 424 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa JMJ Inwestycje przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 28 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Instalacja Fotowoltaiczna w standardzie: Moc: 3,33 kWp Panel: Panele Saronic 370 FB (full black) x9 Falownik: SofarSolar Konstrukacja: Van der Valk Osprzęt okablowanie DC: Staubili Multi - Contact Osprzęt elektryczny: ETI Polam
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Złoty Pociąg w Dobrzykowicach to przede wszystkim świetna lokalizacja. Inwestycja położona jest z dala od głównej drogi, co umożliwia korzystanie z uroków cichej i spokojnej okolicy, Złoty Pociąg to także szybki dojazd w każde miejsce we Wrocławiu. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 7 min pieszo od inwestycji, zaś dojazd do centrum samochodem zajmie do 30 min. W niedalekiej okolicy znajduje się również Wschodnia Obwodnica Wrocławia, którą bez problemu dojedziemy w okolice Jagodna (40 min.) , ul Krakowskiej (20 min.) czy na przykład Siechnic. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się również liczne sklepy oraz restauracje (do 300 m.), a także szkoła, przedszkole (900 m .), kościół (350 m.) i punkty usługowe. Różnorodne formy rekreacji i sportu zapewnia pobliskie tereny rekreacyjne, w tym. min. korty tenisowe. Dobrzykowice to również kultura. To tu w latach 1966–1976 kręcono sceny do filmowej trylogii: Sami swoi, Nie ma mocnych i Kochaj albo rzuć. Tu znajdują się słynne zagrody Kargula i Pawlaka. Festyny Sami Swoi . Sami Swoi Nie ma mocnych. Odległości: Przedszkole – 900 m. Szkoła – 900 m. Najbliższy sklep spożywczy – 300 m. Kościół – 350 m. Węzeł AOW- 2 km. Wrocław- 3 km. ZOO – 11,5 km. Plac Grunwaldzki – 12 km. Wrocławski rynek- 14,5 km.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Złoty Pociąg mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Złoty Pociąg znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dobrzykowice Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Złoty Pociąg znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Mini World" w odległości 370 m, Przedszkole Publiczne "Mini World" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Złoty Pociąg składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Sklep Spożywczo-Monopolowy "Sami Swoi", w odległości 280 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Złoty Pociąg w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.06.2020
Data aktualizacji: 11.05.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: