Wojnowice Zielona

7 zdjęć

Wojnowice Zielona
Wojnowice Zielona
Wojnowice Zielona
Wojnowice Zielona

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Wojnowice Zielona dostępnych jest 8 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Stan surowy

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

stan surowy

zamknięty z infrastrukturą techniczną Zagospodarowanie terenu: - Zewnętrzne elementy budowlane wraz z infrastrukturą techniczną zapewniającą właściwe funkcjonowanie lokali. - Droga wewnętrzna z kostki betonowej lub asfaltu wraz z oświetleniem. - Miejsca parkingowe (podjazdy) z kostki betonowej. - Dojścia do domów z kostki betonowej. - Niwelacja terenu.

Dach

konstrukcja drewniana – docieplenie wełna mineralna 25 cm + 5cm; pokrycie - dachówka cementowa lub ceramiczna

Stolarka okienna

- okna PCV profil ciepły, trzyszybowe; okna z nawiewnikami, uchylno-rozwierane; kolorystyka – kolor jednostronnie antracytowe, od wewnątrz kolor biały - rolety na parterze sterowane ręcznie

Drzwi zewnętrzne

o podwyższonych parametrach termoizolacyjnych - antywłamaniowe, klasa odporności na włamanie RC2, klasa izolacji termicznej UD 1,2

Balkony

wykończenie powierzchni z płyt betonowych

Ściany

nośne - żelbetowe/bloczki silikatowe 24/pustaki ceramiczne 25 osłonowe - bloczki silikatowe 24/pustaki ceramiczne 25 + styropian 15 cm + tynk strukturalny

Parapety zewnętrzne

z klinkieru

Instalacje

- elektryczna mieszkań w zakresie - instalacji odgromowej, WLZ (bez rozdzielni głównych) - wodna w zakresie zestawów wodomierzowych - kanalizacja sanitarna w zakresie kanalizacji podposadzkowej parteru

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : na podjeździe.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, zalew

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 8 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

116 m².

Powierzchnie działek:

od 200 do 400 m².

Ceny domów:

 • kształtują się w zakresie od 577 000 do 595 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 991 do 5 147 zł.

Opis płatności:

po podpisaniu umowy o budowę lokalu w ciągu trzech dni roboczych należy wpłacić zadatek w wysokości 12 000 zł. harmonogram wpłat wkładu budowlanego: • do 8 tygodni - 45% wartości lokalu, • do 21.08.2022 r. - 25% wartości lokalu, • do 10.11.2022 r. - 20% wartości lokalu, • do 31.01.2023 r. - 10% wartości lokal.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.

Opis inwestycji

Wojnowice Zielona logo

WOJNOWICE ZIELONA

TO TU SPEŁNIAJĄ SIĘ MARZENIA O WŁASNYM MIEJSCU NA ZIEMI

Przestrzeń, cisza, spokój i piękne otoczenia pozwalają na wytchnienie po ciężkim dniu. Kameralne osiedle spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Znajdziemy tu tylko 16 domów w 4 segmentach z wejściem z prywatnej drogi wewnętrznej. Do każdego z lokali przynależeć będzie również ogródek.

Wszystkie budynki będą wykonane z dbałością o każdy szczegół, z wykorzystaniem materiałów wykończeniowych wysokiej jakości, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców.

Powierzchnie domów: całkowita 115,6 m2, użytkowa 111,5 m2.

Rodzaj własności: odrębna własność lokalu z udziałem we współwłasności gruntu.

Inwestycja Wojnowice Zielona znajduje się w Wojnowicach, ul. Zielona null (6.1 km od Wrocławia), jest realizowana przez SBM Maślice.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wojnowice Zielona w sprzedaży jest 8 nowych domów o powierzchni 116 metrów kwadratowych , w cenie od 577 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców SBM Maślice przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Zielona okolica zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Idealne warunki do mieszkania oraz wypoczynku w stałym kontakcie z naturą. Z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie dobra komunikacja do Wrocławia i pobliskich miejscowości.

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wojnowice Zielona?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wojnowice Zielona w odległości 500 m znajduje się Skra Wojnowice.

Data publikacji: 04.02.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Wojnowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: