Apartamenty Horyzont

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Green View Sp. z o.o.

Kielce, ul. Warszawska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 356 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Horyzont

15 zdjęć

Apartamenty Horyzont
Apartamenty Horyzont
Apartamenty Horyzont
Apartamenty Horyzont

Najbliższe inwestycje

 • Parkowe Wzgórze Bocianek - Kielce
  od: 6 100 zł/m2

  HSD Inwestycje

 • Apartamenty Zapolska

  Apartamenty Zapolska Anna – Bid BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

 • Marszałkowska 64
  od: 6 200 zł/m2

  Epa Investment Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Apartamenty Horyzont to dwa budynki, które gwarantują mieszkańcom wyjątkowe poczucie komfortu i prestiżu. Każdy z 88 apartamentów, oferowanych w stanie deweloperskim, jest przemyślanie zaprojektowany i wygodny. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze idealnego mieszkania, w zależności od upodobań, liczebności rodziny i preferowanej kondygnacji.

Inwestycja posiada parkingi podziemne, skomunikowane z budynkami szybkobieżnymi i cichymi windami. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy też komórki lokatorskie.

Dbamy o najwyższą jakość wykonania wszystkich prac budowlanych (solidni i sprawdzeni wykonawcy z wieloletnim doświadczeniem) oraz o użycie materiałów „z najwyższej półki” (tynki samoczyszczące na elewacji, trzyszybowe energooszczędne okna, selekcjonowane naturalne drewno na balkonach i tarasach, itp.). Dzięki temu Apartamenty Horyzont będą zachwycać estetyką wykonania przez wiele lat.

Część wspólna do dyspozycji wszystkich mieszkańców to piękny, duży dziedziniec z estetycznie zaprojektowaną zielenią oraz placem zabaw dla najmłodszych.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, teren Apartamentów Horyzont będzie ogrodzony i wyposażony w kontrolę dostępu. Wjazd na teren inwestycji i do garażu podziemnego odbywać się będzie przez sterowaną elektronicznie bramę.

Inwestycja Apartamenty Horyzont znajduje się w Kielcach, ul. Warszawska (2.7 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Green View Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Horyzont została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Horyzont pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 81 do 82 metrów kwadratowych w cenie od 5 050 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Green View Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Horyzont mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty Horyzont znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawska os. Szydłówek.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Horyzont znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 1 w odległości 290 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W KIELCACH w odległości 360 m, Akademicka Szkoła Podstawowa w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Horyzont składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Lewiatan, w odległości 460 m znajduje się Marbo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Horyzont w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 13.12.2018
Data aktualizacji: 07.01.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: