Bliskie Piaseczno

5 zdjęć

Bliskie Piaseczno
Bliskie Piaseczno
Bliskie Piaseczno
Bliskie Piaseczno

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bliskie Piaseczno dostępnych jest 47 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 156 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

centralne ogrzewanie miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada: w cenie od 6000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 35 000 zł .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 47 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 64 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Bliskie Piaseczno logo

Bliskie Piaseczno to osiedle stanowiące nową jakość w architekturze miasta. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć w jednym miejscu funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i usługowo-handlowe, czyli wszystko, czego potrzebujesz na co dzień. Nowoczesna koncepcja osiedla, które integruje i skupia życie mieszkańców wokół starannie zagospodarowanych dziedzińców, to pomysł belgijskiej firmy deweloperskiej Ghelamco, znanej z innowacyjnych projektów biurowych i unikatowych apartamentowców, które wyróżniają się wysokiej klasy designem oraz komfortem. W pierwszym etapie powstaną dwa budynki z otwartymi, zielonymi dziedzińcami wypoczynkowymi, stanowiącymi komfortowe rozwiązanie dla przyszłych mieszkańców. Nowoczesna architektura budynków i szeroka oferta dobrze zaprojektowanych mieszkań sprawi, że w tym miejscu nie tylko warto będzie mieszkać, ale również spędzać wolny czas.

* Niska, 3-piętrowa zabudowa

* Ponadczasowa architektura

* 156 doskonale doświetlonych mieszkań

* Ergonomiczne rozkłady 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań

* Duże okna, balkony, ogródki tarasowe i przeszklone loggie w formie werandy

* 2-kondygnacyjna hala garażowa i naziemny parking

* Inwestycja dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych

* Zielone dziedzińce o charakterze wypoczynkowym

* Liczne nasadzenia: drzewa, krzewy i kwitnące byliny

* Mała architektura w formie nowoczesnych ławek i podestów

* Lokale usługowe i handlowe na parterze budynków

Inwestycja Bliskie Piaseczno znajduje się w Piasecznie, ul. Tukanów null (2.6 km od Warszawy), jest realizowana przez Ghelamco.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 156 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Bliskie Piaseczno w sprzedaży jest 47 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 64 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Ghelamco przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne null w cenie 35 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie od 6000 zł.

Lokalizacja inwestycji

W najbliższej okolicy położone są markety popularnych sieci handlowych oraz mniejsze sklepy idealne na codzienne zakupy. Żabka, Biedronka, Stokrotka to tylko niektóre z nich. Po sąsiedzku, przy ul. Nowej, położona jest nowoczesna galeria handlowa N-Park, gdzie zlokalizowane są m.in.: SMYK, RTV Euro AGD, JYSK, ALDI, SuperPharm i centrum medyczne LUX MED. W samym Piasecznie i okolicy znajduje się też wiele marketów i centrów handlowych, w tym najbardziej znane – Designer Outlet, Auchan, Leroy Merlin i Decathlon, których bardzo szeroka oferta zaspokoi różne potrzeby i gusta. * Tylko 5 min drogi rowerem do stacji PKP Iwiczna bądź PKP Piaseczno * Niecałe 30 min nowoczesną kolejką do stacji Warszawa Zachodnia * Ok. 30 min autobusem do stacji metra Wilanowska * 30 minut do autem do ścisłego centrum Warszawy * Siłownie i centra sportowe w bliskiej okolicy * Tereny spacerowe w centrum Piaseczna * Atrakcje Zalesia Dolnego i Konstancina-Jeziorny * Spływ kajakowy rzeką Jeziorką i trasy rowerowe * Stadniny koni * Zabytkowa kolej wąskotorowa * Lasy i parki krajobrazowe w okolicach Piaseczna * Wiele dobrych szkół i przedszkoli w okolicy * Place zabaw, boiska, skateparki i siłownie na świeżym powietrzu

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliskie Piaseczno?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliskie Piaseczno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Bliskie Piaseczno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tukanów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bliskie Piaseczno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Piaseczno znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Baśniowa Buba w odległości 280 m, Niepubliczna Poradnia psychologiczno-pedagogiczna w odległości 320 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Żak w Piasecznie w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliskie Piaseczno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 170 m znajduje się ALDI, w odległości 200 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Piaseczno w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 18.05.2021
Data aktualizacji: 13.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Piasecznie

Oferty w Piasecznie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: