Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Hyrna 13

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Hyrna, oferowane bezpośrednio przez

Gallop Properties

Łódź, Widzew, Stoki, ul. Hyrna 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 166 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Hyrna 13Hyrna 13

7 zdjęć

Hyrna 13
Hyrna 13
Hyrna 13
Hyrna 13

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Hyrna 13 to cztery nowoczesne domy o powierzchni 149m2 w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w sercu osiedla Stoki, w najwyższym punkcie Wzniesień Łódzkich. Panuje tutaj swoisty mikroklimat a miejsce otoczone jest terenami rekreacyjnymi.

Kameralna zabudowa w zielonej okolicy sprawia, że jest to miejsce idealne dla rodzin spragnionych zamieszkania w mieście, ale jednocześnie w zacisznej i spokojnej części łódzkiego Widzewa. Jednym z głównych atutów położenia naszych domów Hyrna 13 jest bliskość do autostrady A1.

Projekt domów Hyrna 13 to nowoczesna i elegancka architektura, a prosta forma i szykowny minimalizm bryły zapewnia maksimum wygody i funkcjonalności.

Parter to przede wszystkim przestronny i słoneczny salon. Duże, przesuwne okna sprawią, że będzie to idealna przystań do spędzania czasu w gronie rodziny z widokiem na przyrodę a latem pozwolą na otwarcie przestrzeni na ogród. Centralnym punktem jest kuchnia z praktyczną spiżarnią.

Piętro pozbawione skosów ułatwia pełne i swobodne wykorzystanie powierzchni. Komfort zapewnią idealnie rozlokowane pomieszczenia: trzy sypialnie, garderoba, dwie łazienki. Znajduje się tu również pralnia z prasowalnią, która pozwoli na ukrycie codziennie wykorzystywanych sprzętów. Na pierwszym etapie budowy istnieje możliwość likwidacji ścian działowych miedzy mniejszymi sypialniami, stworzy to prawie 25m2 przestrzeni dla wymagających. Dzięki dużym przeszkleniom, pokoje są doświetlone i komfortowe. Tarasy na pierwszym piętrze pozwalają na korzystanie z relaksu na świeżym powietrzu o każdej porze dnia.

Każdy z dwukondygnacyjnych domów dysponuje ogrodem o powierzchni 200-300m2, który pozwoli Państwu wypocząć i zaznać relaksu na własnej działce.

Domy Hyrna 13 posiadają własne garaże wraz z pomieszczeniem gospodarczym, w którym znajduje się kotłownia. Centralne ogrzewanie gazowe to optymalne rozwiązanie i komfort użytkowania. Dodatkowym źródłem ciepła będzie kominek, który sprawi, że dom stanie się przytulny.

W inwestycji Hyrna 13 do budowy zastosowano materiały i technologie o najlepszych dostępnych parametrach. Naszym przesłaniem jest zaoferowanie Państwu miejsca do zamieszkania w komfortowym, wygodnym i ciepłym domu, który budujemy jak dla siebie i swoich najbliższych.

Inwestycja Hyrna 13 znajduje się na Stokach, ul. Hyrna 13 (6.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Gallop Properties.

Inwestycja Hyrna 13 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Hyrna 13 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gallop Properties przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Pomimo położenia z dala od zgiełku centrum Łodzi, w najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura miejska: Szkoła Podstawowa nr 139, Przedszkole nr 93 „Na Górce”, piękny i zadbany park Zaruskiego, Centralny Szpital Kliniczny na ul. Czechosłowackiej, przychodnia rejonowa. Bliskość dworca Łódź Widzew i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej to rozwiązanie dla korzystających z szybkiego transportu zbiorowego. Jednym z głównych atutów położenia domów Hyrna 13 jest bliskość zjazdu na autostradę A1 (ok 12 minut).

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hyrna 13?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hyrna 13 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1782 metrów od inwestycji Hyrna 13 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Widzew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Hyrna 13 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hyrna 13 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 93 w Łodzi w odległości 291 m, Szkoła Podstawowa nr 139 w odległości 401 m, szkoła w odległości 447 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Hyrna 13 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Endo-Med w odległości 381 m, CEREO-MED w odległości 638 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hyrna 13 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 129 m znajduje się Żabka, w odległości 497 m znajduje się Viol-Mar s.c., w odległości 511 m znajduje się Sklep spożywczo monopolowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hyrna 13 w odległości 403 m znajduje się boisko / kort, w odległości 404 m znajduje się boisko / kort, w odległości 413 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 04.12.2020
Data aktualizacji: 17.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023