Apartamenty Skowronie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezG2 Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 528 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Aleja Dębowa 17-19(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Borek, ul. Aleja Dębowa (3.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 11 007/m2
  Aleja Dębowa 17-19
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 28 - 198 m2
  Liczba pokoi: 1 - 6
  Dla inwestora 5 ofert
  Platforma Mieszkaniowa
 • MicroKlimat(0.9 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 10 086/m2
  MicroKlimat
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 97
  Powierzchnia: 24 - 47 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Armii Krajowej 7(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Huby, Armii Krajowej 7 (2.7 km od centrum Wrocławia)
  Armii Krajowej 7
  Termin oddania: 1 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 404
  Powierzchnia: 20 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  i2 DEVELOPMENT S.A.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Apartamenty Skowronie to nowa, rodzinna inwestycja na Wrocławskich Krzykach.Parter budynku to część mieszkalna z przynależnymi ogródkami i tarasami. Od strony ul. Brossa znajdują się dwa lokale usługowe.Mieszkania na piętrach zlokalizowane są wokół wewnętrznych zadaszonych dziedzińców, doświetlonych naturalnym światłem dziennym, nadającym częściom atrialnym przestrzeni i oddechu.Na trzecim piętrze w klatce 1a znajdują się mieszkania dwupoziomowe, a w klatce 1b i 1c mieszkania z antresolami. Dzięki wewnętrznym atriom zieleń będzie towarzyszyć mieszkańcom przez cały rok, nadając częściom wspólnym parkowego charakteru, niezależnie od aury na zewnątrz.Apartamenty Skowronie to nie tylko część mieszkalna. To również przestronny, podziemny parking dla maksymalnego komfortu użytkowania.

Inwestycja Apartamenty Skowronie znajduje się na Gaju, ul. Wiktora Brossa 1 (3.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera G2 Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Skowronie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Skowronie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 80 do 114 metrów kwadratowych w cenie od 6 042 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper G2 Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (101 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (101 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Skowronie

Lokalizacja przy Parku Skowronim nieopodal Parku Południowego i Aquaparku, to idealne miejsce rekreacyjno- wypoczynkowe. W sąsiedztwie ścieżki rowerowe, lodowisko, liczne sklepy oraz doskonała komunikacja z centrum miasta - to atuty tej lokalizacji.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Skowronie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Apartamenty Skowronie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jaworowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skowronie znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Szkoleniowe Impel Cleaning w odległości 190 m, Centrum Szkoleń Grupy Impel w odległości 190 m, Integracyjny punkt przedszkolny Puchatkowa Załoga w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Skowronie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: eMKaMED w odległości 260 m, Józef Małolepszy, internista w odległości 330 m, IV Wojskowy Szpital Kliniczny w odległości 660 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Skowronie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skowronie w odległości 120 m znajduje się Fitness 24/7, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.01.2018

Data aktualizacji: 01.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie