Podmiejska 20

Oferta archiwalna

Rzeszów, ul. Podmiejska 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1134 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Podmiejska 20

6 zdjęć

Podmiejska 20
Podmiejska 20
Podmiejska 20
Podmiejska 20

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja „Podmiejska 20” to wdrożenie inteligentnych, oszczędnych, ekologicznych rozwiązań w budownictwie mieszkaniowym w Rzeszowie na bazie wieloletnich doświadczeń na lokalnym rynku nieruchomości. Oferta mieszkaniowa skierowana jest dla świadomych nabywców ceniących sobie zdrowie i oszczędności. Przedsięwzięcie deweloperskie na ulicy Podmiejskiej 20 dzięki połączeniu zaawansowanej technologii ogrzewania na podczerwień oraz wysokiej jakości budownictwa łączą wygodę użytkowania z korzyściami ekologicznymi i finansowymi. Ponadto zapewniamy podwyższony standard deweloperski w cenie:

- panele fotowoltaiczne przypisane do każdego mieszkania

- ogrzewanie podłogowe podczerwienią

- dwie jednostki klimatyzacji na mieszkanie

- rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie

- do każdego mieszkania garaż i komórka lokatorska

- 19 miejsc postojowych

- elewacja – tynk sylikatowy oraz ok 1000m2 kamienia naturalnego

„Podmiejska 20” to kameralne osiedle o podwyższonym standardzie w jednej za najpopularniejszych dzielnic Rzeszowa Drabiniance.

Inwestycja Podmiejska 20 znajduje się w Rzeszowie, ul. Podmiejska 20 (3.6 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Fortes Deweloper.

Inwestycja Podmiejska 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Podmiejska 20 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fortes Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Podmiejska 20?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Podmiejska 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Podmiejska 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kwiatkowskiego żwirownia 05.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Podmiejska 20 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Podmiejska 20 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna SOLIS RADIUS w Rzeszowie w odległości 380 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny SOLIS RADIUS w Rzeszowie w odległości 380 m, Przedszkole Logopedyczne Gadułka w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Podmiejska 20 w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.08.2020
Data aktualizacji: 03.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: