Inżynierska 5

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFortem S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 273 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wileńska Express(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Wileńska (3.9 km od centrum Warszawy)
  Wileńska Express
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 150 m2
  Liczba pokoi: 5
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Stalowa 27(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 27 (4.1 km od centrum Warszawy)
  Stalowa 27
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 33 - 60 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Eiffage Immobilier Polska
 • Kłopotowskiego 11(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Kłopotowskiego 11 (2.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 610/m2
  Kłopotowskiego 11
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Marvipol Development

Opis Inwestycji

Inżynierska 5 jest kolejną inwestycją Fortem S.A. na Nowej Pradze. Projekt zakłada renowację kamienicy i zespołu budynków pofabrycznych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 2500 mkw.Inwestycja obejmuje trzy budynki mieszczące się przy ulicy Inżynierskiej, ulokowane nieopodal skrzyżowania z ulicą Małą, 500 metrów od stacji metra Dworzec Wileński.Nowy projekt Fortem S.A. jest doskonale skomunikowany, w jego najbliższym otoczeniu znajdują się liczne lokale usługowe, punkty gastronomiczne, galerie i studia, a także zielony Skwer im. płk. Żurowskiego. Kameralnie usytuowana wśród klimatycznych kamienic Pragi inwestycja Inżynierska 5, to lokale mieszkalne i lofty w budynkach o oryginalnym industrialnym charakterze.

Inwestycja Inżynierska 5 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Inżynierska 5A, 5B, 5C (3.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Fortem S.A..

Inwestycja Inżynierska 5 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 41 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inżynierska 5 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 24 do 56 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fortem S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 41 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inżynierska 5

Choć położona w samym centrum prawobrzeżnej Warszawy, nie narazi swoich mieszkańców na zgiełk ruchu uliczne- go i męczące odgłosy miasta. Dyskretnie ukryty za własną bramą, w typowy dla praskich kamienic sposób, kompleks zapewni lokatorom prywatność i bezpieczeństwo.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inżynierska 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Inżynierska 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Wileński 14.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inżynierska 5 znajduje się się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia w Niektórych Zawodach Medycznych w Warszawie w odległości 220 m, Zespół Szkół nr 33 w odległości 220 m, Branżowa Szkoła Zawodowa nr 7 w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inżynierska 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inżynierska 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 290 m znajduje się Carrefour, w odległości 290 m znajduje się Galeria Wileńska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inżynierska 5 w odległości 160 m znajduje się Orlik, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.02.2018

Data aktualizacji: 05.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie