Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Inżynierska 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Inżynierska, oferowane bezpośrednio przez

Fortem S.A.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Inżynierska 5A, 5B, 5C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inżynierska 5Inżynierska 5

8 zdjęć

Inżynierska 5
Inżynierska 5
Inżynierska 5
Inżynierska 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 41 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 320 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inżynierska 5 jest kolejną inwestycją Fortem S.A. na Nowej Pradze. Projekt zakłada renowację kamienicy i zespołu budynków pofabrycznych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 2500 mkw.

Inwestycja obejmuje trzy budynki mieszczące się przy ulicy Inżynierskiej, ulokowane nieopodal skrzyżowania z ulicą Małą, 500 metrów od stacji metra Dworzec Wileński.

Nowy projekt Fortem S.A. jest doskonale skomunikowany, w jego najbliższym otoczeniu znajdują się liczne lokale usługowe, punkty gastronomiczne, galerie i studia, a także zielony Skwer im. płk. Żurowskiego. Kameralnie usytuowana wśród klimatycznych kamienic Pragi inwestycja Inżynierska 5, to lokale mieszkalne i lofty w budynkach o oryginalnym industrialnym charakterze.

Inwestycja Inżynierska 5 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Inżynierska 5A, 5B, 5C (3.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Fortem S.A.

Inwestycja Inżynierska 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 41 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inżynierska 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fortem S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Choć położona w samym centrum prawobrzeżnej Warszawy, nie narazi swoich mieszkańców na zgiełk ruchu uliczne- go i męczące odgłosy miasta. Dyskretnie ukryty za własną bramą, w typowy dla praskich kamienic sposób, kompleks zapewni lokatorom prywatność i bezpieczeństwo.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inżynierska 5?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inżynierska 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 112 metrów od inwestycji Inżynierska 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Inżynierska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inżynierska 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inżynierska 5 znajduje się 101 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 33 w Warszawie w odległości 137 m, szkoła w odległości 195 m, CXLVI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Warszawie w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inżynierska 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczna "Praga" w odległości 165 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 452 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 474 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inżynierska 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 67 m znajduje się Putka, w odległości 68 m znajduje się Wierzejki, w odległości 83 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inżynierska 5 w odległości 134 m znajduje się Orlik, w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 222 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 05.07.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023