Inżynierska 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Inżynierska, oferowane bezpośrednio przez Fortem S.A.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Inżynierska 5A, 5B, 5C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 57 ofert w najbliższej okolicy!

Inżynierska 5

8 zdjęć

Inżynierska 5
Inżynierska 5
Inżynierska 5
Inżynierska 5

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inżynierska 5 jest kolejną inwestycją Fortem S.A. na Nowej Pradze. Projekt zakłada renowację kamienicy i zespołu budynków pofabrycznych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 2500 mkw.

Inwestycja obejmuje trzy budynki mieszczące się przy ulicy Inżynierskiej, ulokowane nieopodal skrzyżowania z ulicą Małą, 500 metrów od stacji metra Dworzec Wileński.

Nowy projekt Fortem S.A. jest doskonale skomunikowany, w jego najbliższym otoczeniu znajdują się liczne lokale usługowe, punkty gastronomiczne, galerie i studia, a także zielony Skwer im. płk. Żurowskiego. Kameralnie usytuowana wśród klimatycznych kamienic Pragi inwestycja Inżynierska 5, to lokale mieszkalne i lofty w budynkach o oryginalnym industrialnym charakterze.

Inwestycja Inżynierska 5 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Inżynierska 5A, 5B, 5C (3.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Fortem S.A.

Inwestycja Inżynierska 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 41 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inżynierska 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fortem S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 41 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 250 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Choć położona w samym centrum prawobrzeżnej Warszawy, nie narazi swoich mieszkańców na zgiełk ruchu uliczne- go i męczące odgłosy miasta. Dyskretnie ukryty za własną bramą, w typowy dla praskich kamienic sposób, kompleks zapewni lokatorom prywatność i bezpieczeństwo.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inżynierska 5?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inżynierska 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Inżynierska 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Wileński 14.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inżynierska 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inżynierska 5 znajduje się się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia w Niektórych Zawodach Medycznych w Warszawie w odległości 220 m, Zespół Szkół nr 33 w odległości 220 m, Branżowa Szkoła Zawodowa nr 7 w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inżynierska 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inżynierska 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 290 m znajduje się Carrefour, w odległości 290 m znajduje się Galeria Wileńska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inżynierska 5 w odległości 160 m znajduje się Orlik, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.02.2018
Data aktualizacji: 05.07.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: