Przygodna Park etap III

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż Ul. Polskich Marynarzy, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, Ul. Polskich Marynarzy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przygodna Park etap III

5 zdjęć

Przygodna Park etap III
Przygodna Park etap III
Przygodna Park etap III
Przygodna Park etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 24 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

W listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy budowę III etapu osiedla domków 4 - rodzinnych "Przygodna Park" przy ul. Polskich Marynarzy. Etap III podobnie jak II obejmuje również 6 domków czterorodzinnych.

2 szt. z realizowanych domków usytuowane będą od ulicy Polskich Marynarzy, 3 szt. od „Parku Przygodna”, 1 szt. pośrodku w stosunku do pozostałych. Na działkę będą prowadziły trzy wjazdy. Jeden z nich to kontynuacja wjazdu do etapu II. Dwa pozostałe z drugiej tj. lewej strony działki. Powstałe domki wewnątrz architektonicznie będą wyglądały tak samo jak budynki powstałe w etapie I i II. Przed każdym z budynków umieszczone są dwie pary garaży rozdzielone biegami schodów na kondygnacje piętra. Na I piętrze i poddaszu powstały mieszkania dwupoziomowe z tarasami utworzonymi na dachach garaży, na parterze natomiast mieszkania z ogródkami.

Mieszkania na parterze posiadają powierzchnię około 84 m2, na I piętrze i poddaszu około 113 i 119 m2. Każde mieszkanie posiada przynależny garaż.

Planowany termin zakończenia inwestycji to czerwiec 2015 roku.

Inwestycja Przygodna Park etap III znajduje się na Gumieńcach (4.3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Przygodna Park etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przygodna Park etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przygodna Park etap III?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przygodna Park etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2936 metrów od inwestycji Przygodna Park etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przygodna Park etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przygodna Park etap III znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole „Niezapominajka” w odległości 554 m, żłobek w odległości 737 m, Szkoła Podstawowa nr 8 imienia Młodych Europejczyków w odległości 778 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przygodna Park etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne "Gumieńce" w odległości 477 m, Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 522 m, Łukasik w odległości 561 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przygodna Park etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 267 m znajduje się bi1, w odległości 306 m znajduje się siłownia, w odległości 423 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przygodna Park etap III w odległości 314 m znajduje się boisko / kort, w odległości 364 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 540 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: