Przygodna Park etap III

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż Ul. Polskich Marynarzy, oferowane bezpośrednio przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, Ul. Polskich Marynarzy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 54 oferty w najbliższej okolicy!

Przygodna Park etap III

5 zdjęć

Przygodna Park etap III
Przygodna Park etap III
Przygodna Park etap III
Przygodna Park etap III

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Spiska
  od: 7 600 zł/m2

  Osiedle Spiska

  Vastbouw Polska Sp. z o.o.

  Mieszkanie Gumieńce, Zachód, Szczecin
  ul. Spiska
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 60-81 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 2-3
 • Mierzyn ul. Pauliny
  od: 7 570 zł/m2

  Mierzyn ul. Pauliny

  Madura Deweloper

  Mieszkanie Mierzyn, policki
  ul. Pauliny
  0.7 km od Szczecina
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66-74 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 3-4
 • Zbójnicka II

  Zbójnicka II

  Caro Development Polska Sp. J.

  Mieszkanie Gumieńce, Zachód, Szczecin
  ul. Zbójnicka
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 76 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

W listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy budowę III etapu osiedla domków 4 - rodzinnych "Przygodna Park" przy ul. Polskich Marynarzy. Etap III podobnie jak II obejmuje również 6 domków czterorodzinnych.

2 szt. z realizowanych domków usytuowane będą od ulicy Polskich Marynarzy, 3 szt. od „Parku Przygodna”, 1 szt. pośrodku w stosunku do pozostałych. Na działkę będą prowadziły trzy wjazdy. Jeden z nich to kontynuacja wjazdu do etapu II. Dwa pozostałe z drugiej tj. lewej strony działki. Powstałe domki wewnątrz architektonicznie będą wyglądały tak samo jak budynki powstałe w etapie I i II. Przed każdym z budynków umieszczone są dwie pary garaży rozdzielone biegami schodów na kondygnacje piętra. Na I piętrze i poddaszu powstały mieszkania dwupoziomowe z tarasami utworzonymi na dachach garaży, na parterze natomiast mieszkania z ogródkami.

Mieszkania na parterze posiadają powierzchnię około 84 m2, na I piętrze i poddaszu około 113 i 119 m2. Każde mieszkanie posiada przynależny garaż.

Planowany termin zakończenia inwestycji to czerwiec 2015 roku.

Inwestycja Przygodna Park etap III znajduje się na Gumieńcach (4.3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Przygodna Park etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przygodna Park etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 24 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przygodna Park etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przygodna Park etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Przygodna Park etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polskich Marynarzy.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przygodna Park etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się bi1, w odległości 450 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przygodna Park etap III w odległości 310 m znajduje się Fitness, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 12.12.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: