Osiedle Za Sterem etap VII

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Polskich Marynarzy, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Polskich Marynarzy 84

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Za Sterem etap VII

18 zdjęć

Osiedle Za Sterem etap VII
Osiedle Za Sterem etap VII
Osiedle Za Sterem etap VII
Osiedle Za Sterem etap VII

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne : boksy garażowe

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

VII etap stanowi zespół trzech budynków wielorodzinnych. Dwa z nich (B2 i B3) tworzą zabudowę w kształcie litery U, natomiast trzeci budynek (B1) wznoszony na planie prostokąta, został usytuowany w sposób pozwalający na wydzielenie wewnętrznego dziedzińca.

Posiadamy również cztery mieszkania gotowe do odbioru, wybudowane we wcześniejszych etapach. Ich powierzchnia waha się między: 72-104 m2, w układach 3 i 4-pokojowym

Inwestycja Osiedle Za Sterem etap VII znajduje się na Gumieńcach, ul. Polskich Marynarzy 84 (4.6 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Za Sterem etap VII została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Za Sterem etap VII nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Za Sterem etap VII?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Za Sterem etap VII mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2983 metrów od inwestycji Osiedle Za Sterem etap VII znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Za Sterem etap VII znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Za Sterem etap VII znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: żłobek w odległości 781 m, Hipciowe przedszkole w odległości 794 m, przedszkole w odległości 829 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Za Sterem etap VII jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 882 m, Centrum medyczne "Gumieńce" w odległości 910 m, Dentamedica Clinic w odległości 976 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Za Sterem etap VII składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 171 m znajduje się siłownia, w odległości 354 m znajduje się bi1, w odległości 601 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Za Sterem etap VII w odległości 155 m znajduje się boisko / kort, w odległości 288 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 379 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 30.10.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: