Osiedle Za Sterem etap V

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Polskich Marynarzy, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Polskich Marynarzy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Za Sterem etap V

2 zdjęcia

Osiedle Za Sterem etap V

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 99 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja znajduje się w okolicach wybudowanego zespołu obiektów handlowych: Centrum Handlowego Ster i Castoramy. Lokalizacja ta więc wydaje się być dobrze zaopatrzona pod względem handlowo - usługowym, a także spełniać oczekiwania klientów ceniących sobie spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W okolicy znajduje się także piękny park, pętla tramwajowa i komunikacja autobusowa.

Wszystkie trzy aktualnie powstające budynki (B2, B3 i B4) są w kształcie prostokąta i posiadają pięć kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Wszystkie kondygnacje są mieszkalne. Kondygnację podziemną stanowi garażowiec z wydzielonym i boksami garażowymi.

Mieszkania na parterze posiadają ogródki do wyłącznego korzystania, mieszania na IV piętrze atrakcyjne pod względem wielkości tarasy. Zaprojektowane powierzchnie mieszkań wahają się od 47 do 125 m2. Planowane zakończenie budowy to koniec 2016 roku.

Inwestycja Osiedle Za Sterem etap V znajduje się na Gumieńcach, ul. Polskich Marynarzy (4.4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Za Sterem etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 99 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Za Sterem etap V nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Za Sterem etap V?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Za Sterem etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2954 metrów od inwestycji Osiedle Za Sterem etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Za Sterem etap V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Za Sterem etap V znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole „Niezapominajka” w odległości 685 m, żłobek w odległości 787 m, Szkoła Podstawowa nr 8 imienia Młodych Europejczyków w odległości 879 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Za Sterem etap V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne "Gumieńce" w odległości 580 m, Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 593 m, Łukasik w odległości 675 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Za Sterem etap V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 175 m znajduje się siłownia, w odległości 187 m znajduje się bi1, w odległości 502 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Za Sterem etap V w odległości 184 m znajduje się boisko / kort, w odległości 281 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 464 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 30.10.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: