Targowa 43

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFenix Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Praska Moderna(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy)
  Praska Moderna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 52 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Moderna Holding
 • Dom przy Okrzei(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Okrzei (2.5 km od centrum Warszawy)
  Dom przy Okrzei
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 33 - 37 m2
  Liczba pokoi: 1
  Marvipol Development
 • Kłopotowskiego 11(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Kłopotowskiego 11 (2.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 610/m2
  Kłopotowskiego 11
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Marvipol Development

Opis Inwestycji

Warszawska Praga rozwija się w bardzo szybkim tempie. W miejscu dawnych fabryk i warsztatów powstają galerie sztuki, przestrzenie wystawowe, sale koncertowe i modne kluby.Jedną z wyjątkowych ulic tej części miasta jest Targowa. Na przestrzeni lat, z kolorowego targowiska, zamieniła się w elegancką arterię.Pod numerem 43 do dzisiaj stoi piękna kamienica, która pamięta czasy tramwajów konnych i kolei petersburskiej. Nieruchomość wyróżnia się geometryczną symetrią.- 19 mieszkań w kameralnej kamienicy- bogaty wybór małych metraży - od 25 m2- ciekawie rozplanowane kawalerki- mieszkania dwupokojowe- doskonała komunikacja, bliska odległość nowej linii metra- wysokość mieszkań do 3,20 m

Inwestycja Targowa 43 znajduje się na Starej Pradze, ul. Targowa 43 (3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Fenix Group.

Inwestycja Targowa 43 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Targowa 43 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fenix Group nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Targowa 43

Ulica Targowa to jedna z głównych arterii warszawskiej Pragi. W okolicy zachowało się wiele brukowanych uliczek, małych zakładów i drobnych sklepików. Wiosną przed kawiarniami powstają urokliwe ogródki. Zielone zakątki Parku Skaryszewskiego i ścieżki biegnące wzdłuż Wisły zapraszają do długich spacerów. Dzieci uwielbiają odwiedzać praski Ogród Zoologiczny.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Targowa 43 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Targowa 43 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ząbkowska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Targowa 43 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 230 m, Wielokulturowe Liceum Humanistyczne w odległości 250 m, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema STO w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Targowa 43 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne w odległości 320 m, NZOZ Endoterapia w odległości 350 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Targowa 43 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Piekarnia Młociny, w odległości 130 m znajduje się Galeria Wypieków, w odległości 140 m znajduje się Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Targowa 43 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg", w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.12.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie