Targowa 21

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFenix Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Praska Moderna

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy)
  Praska Moderna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 52 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Moderna Holding
 • Apartamenty Targowa(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Targowa 10 (3.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Targowa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 23 - 51 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 34 oferty
  BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.
 • Dom przy Okrzei(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Okrzei (2.5 km od centrum Warszawy)
  Dom przy Okrzei
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 33 - 37 m2
  Liczba pokoi: 1
  Marvipol Development

Opis Inwestycji

Rewitalizacja kamienicy przy ul. Targowej 21 ma na celu stworzenie wyjątkowego i unikalnego miejsca w samym centrum Starej Pragi, która przechodzi niezwykle dynamiczne zmiany.W inwestycji dostępnych jest 28 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 26 mkw do 60 mkw.

Inwestycja Targowa 21 znajduje się na Starej Pradze, ul. Targowa 21 (3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Fenix Group.

Inwestycja Targowa 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Targowa 21 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 65 metrów kwadratowych w cenie od 11 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fenix Group nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 303 do 315 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Targowa 21

Dobre skomunikowanie z resztą miasta zapewniają przebiegające w pobliżu: druga linia metra, liczne linie tramwajowe i autobusowe. W kilka minut można znaleźć się na Starym Mieście. Krótki spacer wystarczy aby dotrzeć do dworca kolejowego oraz centrum handlowego Warszawa Wileńska. Teatr Powszechny, Kino Praha, Muzeum Warszawskiej Pragi, koncerty na Stadionie Narodowym, Teatr Baj to tylko niektóre okoliczne miejsca ze świetnie dobranym repertuarem. Poszukujący odpoczynku w niewielkiej odległości mają do dyspozycji Park Skaryszewski, warszawskie ZOO, Ośrodek Sportu i Rekreacji Prawy Brzeg i piaszczyste plaże Wisły.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Targowa 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Targowa 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kijowska 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Targowa 21 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Realizacji Dźwięku w Warszawie w odległości 190 m, Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego w odległości 190 m, Prywatna Szkoła Policealna Nr 1 dla Dorosłych w Prywatnym Centrum Kształcenia Zawodowego w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Targowa 21 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne w odległości 120 m, NZOZ Endoterapia w odległości 360 m, Przychodnia lekarska w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Targowa 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Biedronka, w odległości 120 m znajduje się Avon, w odległości 120 m znajduje się Zając w Kapuście.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Targowa 21 w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg".

Data publikacji: 27.06.2017

Data aktualizacji: 03.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie