Nowe Włochy

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 lokali użytkowych w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Ursa Smart City (924 m dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Ursa Smart City znajduje się na Szamotach, ul. Hennela (8,9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A.. Inwestycja Ursa Smart City została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 87 do 92 m2. Budynek posiada do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Hennela (8,9 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 600 zł netto/m2

Inwestycja polecana

Ursa Smart City
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 2
 • Powierzchnia: 87 - 92 m2
Unidevelopment S.A.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Next Ursus (964 m dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Next Ursus znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 16 (9,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Next Ursus jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 14 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 63 do 221 m2. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 16 (9,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Next Ursus
 • Termin oddania: 1 kw. 2022
 • Liczba lokali użytkowych: 11
 • Powierzchnia: 63 - 221 m2
Nexity Polska Sp. z o.o.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Ursa Park (975 m dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Ursa Park znajduje się na Szamotach, ul. Hennela 10 (8,9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A.. Inwestycja Ursa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 66 do 80 m2. Budynek posiada do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Hennela 10 (8,9 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Ursa Park
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 5
 • Powierzchnia: 66 - 80 m2
Unidevelopment S.A.
Lokale użyt. spełniające kryteria

W ofercie sprzedaży lokal, który już przynosi dochód. Obecnie wynajmowany jest na "Żłobek dziecięcy"
- lokal o pow. 95 m2
- parter, od frontu
- miejsce postojowe
- do zakupu od zaraz lub wynajęcia, od grudnia 2018 r.
szczegóły w biurze sprzedaży S-PROPERTY sp. z o.o. sp.k.
ul. Chroscickiego 87/1
tel. 608 417 688

Inwestycja Nowe Włochy znajduje się na Nowych Włochach, ul. Chrościckiego (8,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera EZBUD Development sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Nowe Włochy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowe Włochy pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 95m2 w cenie od 6 999 zł/m2.

Deweloper EZBUD Development sp. z o.o. sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, własna kotłownia.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Włochy

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa. W odległości 50 metrów od inwestycji Nowe Włochy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: NOWE WŁOCHY 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Włochy znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Smyk w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w odległości 650 m, Szkoła Podstawowa Nr 66 w odległości 650 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m Mielecka Urszula, lek. med. Wizyty domowe, w odległości 400 m Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w odległości 450 m Firma Beta s.c..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Truskawa Delikatesy Stolicy w odległości 100 m, Noodle w Pudle w odległości 200 m, Naprawa pralek Jacek Przybysz w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: plac Wolności w odległości 350 m, Stawy Koziorożca w odległości 1 150 m, park Kombatantów w odległości 1 200 m.

Data publikacji: 22 września 2015 10:45

Data aktualizacji: 11 lutego 2019 15:19

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet