Ogrody Wilanowskie

Oferta archiwalna

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Syta

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 113 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody Wilanowskie

3 zdjęcia

Ogrody Wilanowskie
Ogrody Wilanowskie
Ogrody Wilanowskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 30 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Osiedla “OGRODY WILANOWSKIE”, na terenie którego wybudowane są domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz małe budynki mieszkalne z ośmioma lokalami każdy.

To kameralne osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu “Morysin”.Osiedle z jednej strony ograniczone jest mało uczęszczaną na tym odcinku ulicą Sytą,a z drugiej rzeczką Wilanówką o I klasie czystości wód, nad którą powstaje osiedlowy teren rekreacyjny będący współwłasnością mieszkańców.

Osiedle jest zamknięte i strzeżone, posiada również pełną infrastrukturę: drogi, chodniki, oświetlenie energooszczędne, wszystkie media miejskie. Jeśli szukacie Państwo spokoju i ciszy mieszkając w mieście.

Jeśli chcecie Państwo zamieszkać w prestiżowym miejscu, ale za rozsądną cenę – to Osiedle “OGRODY WILANOWSKIE” jest naturalnym wyborem!

Inwestycja Ogrody Wilanowskie znajduje się na Zawadach, ul. Syta (9.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez EverBest Nieruchomości.

Inwestycja Ogrody Wilanowskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Wilanowskie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EverBest Nieruchomości nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Wilanowskie?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Wilanowskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Ogrody Wilanowskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zaściankowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Wilanowskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Wilanowskie znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: KROK PO KROKU - Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w odległości 270 m, Przedszkole nr 416 im. UNICEF w Warszawie, ul. Syta 123 w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Wilanowskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Plac Vogla, w odległości 500 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Wilanowskie w odległości 100 m znajduje się Basen, w odległości 150 m znajduje się Basen, w odległości 210 m znajduje się Basen.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Zawadach

Oferty na Zawadach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: