Apartamenty Poznań

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEstate HUB Konrad Bernaciak

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 163 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bułgarska 59

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Bułgarska 59 (4.2 km od centrum Poznania)
  Bułgarska 59
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 67 - 74 m2
  Liczba pokoi: 3
  SJM Apartments Sp. z o.o.
 • Grunwald2(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Świerzawska 5 (4.3 km od centrum Poznania)
  Grunwald2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 76 - 85 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Ptasia 20(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Ptasia 20 (4.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 467/m2
  Ptasia 20
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 101
  Powierzchnia: 64 - 89 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Do sprzedanie mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej położonej przy ul. Bułgarskiej. Odbiór kluczy jeszcze w tym roku. Wysoki standard wykończenia, bardzo niski czynsz - brak funduszu remontowego przez kilkanaście lat - nowy budynek objęty jest rękojmią dewelopera! Bez dodatkowych kosztów jak podatki czy prowizje - jedynie koszt podpisania umowy notarialnej ok. 2000 PLN. Cena garażu 23.000 PLN.ZALETY TEJ OFERTY:- Nowy budynek = niski czynsz- Odbiór kluczy jeszcze w tym roku!- 5 lat rękojmi na mieszkanie i budynek- Duże przestronne okna zapewniające dużo światła- Najlepszy rozkład od dawna niedostępny u dewelopera- Wszystko pod ręką - lokale usługowe w parterze budynku- Mieszkania na górnych piętrach oferują spektakularny widok na panoramę miasta- 100 m do przystanku autobusowego, 400 m do tramwaju, szybki dojazd do centrum- Nowoczesny budynek to czysta wygoda - garaż podziemny, ochrona, monitoring , plac zabaw- Niski koszt urządzenia od stanu deweloperskiego bez potrzeby długiego remontu jak w starszym bloku

Inwestycja Apartamenty Poznań znajduje się na Ławicy, ul. Bułgarska 59 (4.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Estate HUB Konrad Bernaciak.

Inwestycja Apartamenty Poznań została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 409 nowych mieszkań. Budynki posiadają 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Poznań pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 60 do 62 metrów kwadratowych w cenie od 6 393 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Estate HUB Konrad Bernaciak przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (361 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 409 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (361 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne: 16 w ramach I etapu oraz dodatkowe 70 w ramach II etapu.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Poznań

ZALETY OKOLICY: - Business Garden - potencjał inwestycyjny / praca - Centrum Biznesowe Pixele - potencjał inwestycyjny / praca - Korty tenisowe, Stadion Poznań - rekreacja / sport - Lasek Marceliński - sport / wypoczynek - Golęciński Klin Zielni - sport / wypoczynek - Jezioro Rusałka - relaks / wypoczynek - Centrum King Cross - zakupy / wygoda - Lidl, Biedronka - zakupy / wygoda - liczne punkty gastronomiczne - relaks / wygoda - Liczne szkoły i przedszkola - edukacja / wygoda - Wylotówki na A2, S11 oraz S5 - praca / potencjał inwestycyjny

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Poznań mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Poznań znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marszałkowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Poznań znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych Poznańskiego Centrum Edukacji w odległości 130 m, Poznańska Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony w odległości 130 m, Poznańska Policealna Szkoła Farmacji Poznańskiego Centrum Edukacji w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Poznań jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Demedi w odległości 260 m, Centrum Zdrowia ASGO w odległości 310 m, Medi Partner w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Poznań składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Poznań w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.11.2020

Data aktualizacji: 15.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie