Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Cichy Zaułek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Częstochowska, oferowane bezpośrednio przez

Emar Development

Łódź, Widzew, Zarzew, ul. Częstochowska 2a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Cichy ZaułekCichy Zaułek

4 zdjęcia

Cichy Zaułek
Cichy Zaułek
Cichy Zaułek
Cichy Zaułek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

UKŁAD KONSTRUKCYJNY PARTERU MIESZANY. STROP NAD PARTEREM W POSTACI PŁYTY ŻELBETOWEJ DWUKIERUNKOWO ZBROJONEJ OPARTEJ NA ŚCIANACH I PODCIĄGACH ŻELBETOWYCH. STROPY Z PŁYT PREFABRYKOWANYCH ŻELBETOWYCH KANAŁOWYCH POŁĄCZONYCH W JEDNĄ TARCZĘ POPRZEZ WIEŃCE NA ŚCIANACH, ZABETONOWANE STYKI PODŁUŻNE I DODATKOWE PRĘTY PODPOROWE.ŚCIANY NADZIEMIA Z BLOCZKÓW CERAMICZNYCH WZMOCNIONE RDZENIAMI ŻELBETOWYMI. ŚCIANY FUNDAMENTOWE MUROWANE Z BLOCZKÓW BETONOWYCH NA ZAPRAWIE CEMENTOWEJ. ŁAWY I ŁAWY FUNDAMENTOWE SZEREGOWE WYLEWANE ŻELBETOWE. NADPROŻA WYLEWANE ŻELBETOWE ORAZ Z BELEK PREFABRYKOWANYCH L-19 TYPU N ORAZ WYLEWANE ŻELBETOWE. SCHODY WEWNĘTRZNE ŻELBETOWE PREFABRYKOWANE.

Dach

TROPODACH PŁASKI PEŁNY

Stolarka okienna

PCV W KOLORZE BIAŁYM

Drzwi zewnętrzne

DRZWI WEJŚCIOWE DO LOKALI MIESZKALNYCH – PEŁNE, IZOLOWANE TERMICZNIE I AKUSTYCZNIE

Instalacje

INSTALACJA WODY UŻYTKOWEJ, INSTALACJA P.POŻ., KANALIZACJA SANITARNA, INSTALACJA C.O.(Z SIECI MIEJSKIEJ), INSTALACJA WENTYLACJI. INSTALACJE ELEKTRYCZNE: WEWNĘTRZNE LINIE ZASILAJĄCE, WEWNĘTRZNE INSTALACJE ODBIORCZE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ZASILAJĄCE URZĄDZENIA INSTALACJI SANITARNYCH, INSTALACJA ODGROMOWA I UZIEMIAJĄCA, INSTALACJA DOMOFONU I MULTIMEDIALNA.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w hali garażowej

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budynek mieszkalny wielorodzinny, czterokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Wejście do budynku oraz wjazd do garażu zlokalizowano od strony ul. Częstochowskiej. Obiekt posiada także wyjście od strony północnej, na teren działki. W poziomie parteru zaprojektowano: garaż na 13 miejsc postojowych, miejsce na wózki, rowery, pom. techniczno-gospodarcze, hall wejściowy z klatką schodową. Na piętrach od 1 do 3 zaprojektowano 21 niedużych mieszkań jedno i dwupokojowych o metrażu od 33,59 m2 do 38,56 m2 . Zabudowa zajmuje całą szerokość działki. Obiekt od strony wschodniej sąsiaduje z istniejącym budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym czterokondygnacyjnym, natomiast od zachodniej z niezabudowaną działką w przygotowaniu jest projekt budowy kolejnego budynku mieszkalnego.

Inwestycja Cichy Zaułek znajduje się na Zarzewiu, ul. Częstochowska 2a (2.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Emar Development.

Inwestycja Cichy Zaułek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cichy Zaułek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Emar Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Cichy Zaułek powstaje w wyjątkowym miejscu w centrum Łodzi, w sąsiedztwie historycznego zespołu pofabrycznego Księży Młyn Karola Scheiblera, neorenesansowego Pałacu Edwarda Herbsta. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Częstochowskiej, która jako „ślepa uliczka” odseparowana jest od wielkomiejskiego gwaru, z drugiej jednak strony jest doskonale skomunikowana z głównymi arteriami miasta (Al. Śmigłego-Rydza, ul. Przybyszewskiego). Obiekt powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie starych kamienic czynszowych wpisanych do ewidencji zabytków

i stanowi harmonijne uzupełnienie historycznej struktury miejskiej. Kameralna skala obiektu – 4 kondygnacje nadziemne – będzie przyjazna dla przyszłych lokatorów i będzie sprzyjać nawiązywaniu kontaktów i relacji dobrosąsiedzkich. Mieszkańcy będą mogli korzystać z funkcjonującej od lat infrastruktury handlowo-usługowej – w najbliższym otoczeniu budynku, w zasięgu nieuciążliwego spaceru, zlokalizowane są liczne obiekty handlowo-usługowe, gastronomiczne, szpital im. Jonschera, kościół, apteki, przedszkola, szkoła podstawowa, muzeum (Pałac Herbsta).

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cichy Zaułek?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cichy Zaułek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2267 metrów od inwestycji Cichy Zaułek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Dąbrowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cichy Zaułek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cichy Zaułek znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 65 w odległości 225 m, przedszkole w odległości 278 m, Szkoła Podstawowa nr 5 w odległości 436 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cichy Zaułek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: III Szpital Miejski im. dr. Karola Jonschera w odległości 168 m, Medicover Śmigłego-Rydza w odległości 239 m, Medicover Stomatologia w odległości 249 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cichy Zaułek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 287 m znajduje się Biedronka, w odległości 329 m znajduje się Sklep ogólnospożywczy, w odległości 428 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cichy Zaułek w odległości 419 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 480 m znajduje się boisko / kort, w odległości 480 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023