Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Emar Development logo

Emar Development

Koluszki, ul. Główna 88
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma EMAR DEVELOPMENT związana jest z branżą od 2012 roku, kiedy zaczęła się zajmować rynkiem nieruchomości, zarówno jeśli chodzi o pośrednictwo w obrocie jak i rewitalizacji oraz budowie obiektów mieszkaniowych.

Działalność developerską rozpoczęła posiadając niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w obsłudze klientów poszukujących mieszkań zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Obecnie firma specjalizuje się w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych.

Swoją działalność opiera na ścisłej współpracy z wykwalifikowanym zespołem architektonicznym oraz sprzedażowym, które dbają o dopracowanie inwestycji z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Wszystkie realizacje są wielokrotnie analizowane i realizowane przy użyciu materiałów wysokiej jakości, aby w jak największym stopniu zaspokajać potrzeby i wymagania klientów.

Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas mieszkania były jak najlepszej jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Emar Development logo
Emar Development
Koluszki, ul. Główna 88
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023