Lotnicza Ekopark

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Eko-Invest Sp. z o.o.

Kielce, ul. Lotnicza 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 353 oferty w najbliższej okolicy!

Lotnicza Ekopark

2 zdjęcia

Lotnicza Ekopark

Najbliższe inwestycje

 • Lotnicza Ekopark etap II

  Eko-Invest Sp. z o.o.

 • Niska 2

  Epa Investment Sp. z o.o. Sp.k.

 • Okrzei 41

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

Opis Inwestycji

Lotnicza EKOPARK to nowoczesny wielofunkcyjny kompleks budynków mieszczący się w prestiżowej części centrum miasta, który zaprojektowano przy ulicy Lotniczej w samym sercu Kielc.

Osiedle EKOPARK składać się będzie z budynków, odznaczających się indywidualnym stylem, zlokalizowanych na obszarze ok 5000 m2. Będą one stanowić mieszkanie dla wielu pracowników sektora biznesowego. Lokalizacja jest świetnie skomunikowana również pod względem publicznych środków transportu.

Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach. W pierwszym powstanie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna w której znajdować się będą przestronne mieszkania, a na najwyższe kondygnacji Penthousy z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Na ośmiu kondygnacjach w budynku znajdzie się 81 mieszkań o powierzchni od 29 do 114 m2. Na parterze w części budynku swoje miejsce znajdą też lokale usługowe, a kondygnację podziemną przeznaczono na parking z 72 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Nowoczesna konstrukcja zakłada duże przeszklenia okienne oraz wygodne balkony i duże tarasy. Lokalizacja budynku zapewni przyszłym mieszkańcom wygodny dostęp do głównych arterii miasta. Sąsiedztwo banków, szkół, uczelni, galerii handlowych i sklepów to dodatkowy atut inwestycji. Do realizacji budowy budynku użyte zostaną bardzo dobrej jakości materiały budowlane m.in. ciepłe okna trzyszybowe, styropian grafitowy, windy cichobieżne, schody na transolach tłumiących kroki. Budynek będzie posiadał ekonomiczne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Drugi etap inwestycji obejmie lokalizację budynku z powierzchniami biurowymi.

Cały teren będzie ogrodzony z prywatną przestrzenią dla mieszkańców. Na terenie będzie urządzona siłownia zewnętrzna, stojaki dla rowerów. Całość terenu podkreślać będzie ciekawe oświetlenie ciągów pieszych i elewacji.

Inwestycja Lotnicza Ekopark znajduje się w Kielcach, ul. Lotnicza 18 (1.4 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Lotnicza Ekopark została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lotnicza Ekopark pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 75 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eko-Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lotnicza Ekopark mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Lotnicza Ekopark znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawska Sąd.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lotnicza Ekopark znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Rzemieślnicza Szkoła Branżowa I stopnia w Kielcach w odległości 70 m, Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w odległości 90 m, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lotnicza Ekopark jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Chorób Zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w odległości 270 m, Szpital w odległości 340 m, Przychodnia "SADY" w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lotnicza Ekopark składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Carrefour, w odległości 190 m znajduje się Galeria Korona.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lotnicza Ekopark w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.06.2019
Data aktualizacji: 09.11.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: