Lotnicza Ekopark etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Lotnicza, oferowane bezpośrednio przez Eko-Invest Sp. z o.o.

Kielce, ul. Lotnicza 18
Lotnicza Ekopark etap II

10 zdjęć

Lotnicza Ekopark etap II
Lotnicza Ekopark etap II
Lotnicza Ekopark etap II
Lotnicza Ekopark etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lotnicza Ekopark etap II dostępnych jest 35 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
ZP55
1
25,61 m²
2
ZP87
1
26,39 m²
5
ZP18
1
25,86 m²
3
ZP6
1
25,86 m²
1
ZP45
1
25,61 m²
1
ZP57
1
26,39 m²
2
ZP97
1
26,39 m²
6
ZP77
1
26,39 m²
4
ZP12
1
25,86 m²
2
ZP67
1
26,39 m²
3
ZP24
1
25,86 m²
4
ZP48
2
29,74 m²
1
ZP52
2
30 m²
2
ZP42
2
30 m²
1
ZP98
2
29,74 m²
6
ZP106
2
29,74 m²
7
ZP88
2
29,74 m²
5
ZP78
2
29,74 m²
4
ZP58
2
29,74 m²
2
ZP53
2
31,14 m²
2

Opis Inwestycji

Lotnicza Eko-Park to nowoczesny wielofunkcyjny kompleks budynków mieszczący się w prestiżowej części centrum miasta, który zaprojektowano przy ulicy Lotniczej w samym sercu Kielc.

Osiedle Eko-Park składać się będzie z budynków, odznaczających się indywidualnym stylem, zlokalizowanych na obszarze ok 5000 m2. Będą one stanowić mieszkanie dla wielu pracowników sektora biznesowego. Lokalizacja jest świetnie skomunikowana również pod względem publicznych środków transportu.

Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach. W pierwszym powstanie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna w której znajdować się będą przestronne mieszkania, a na najwyższe kondygnacji Penthousy z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Na ośmiu kondygnacjach w budynku znajdzie się 81 mieszkań o powierzchni od 29 do 114 m2. Na parterze w części budynku swoje miejsce znajdą też lokale usługowe, a kondygnację podziemną przeznaczono na parking z 72 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Nowoczesna konstrukcja zakłada duże przeszklenia okienne oraz wygodne balkony i duże tarasy. Lokalizacja budynku zapewni przyszłym mieszkańcom wygodny dostęp do głównych arterii miasta. Sąsiedztwo banków, szkół, uczelni, galerii handlowych i sklepów to dodatkowy atut inwestycji. Do realizacji budowy budynku użyte zostaną bardzo dobrej jakości materiały budowlane m.in. ciepłe okna trzyszybowe, styropian grafitowy, windy cichobieżne, schody na transolach tłumiących kroki. Budynek będzie posiadał ekonomiczne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Drugi etap inwestycji obejmie budynek mieszkalny wielorodzinny z mieszkaniami i lokalami usługowo-biurowymi w parterze, częściowo na pierwszym i drugim piętrze inwestycji a także po kilka lokali usługowo-biurowych na każdej kondygnacji. Na ośmiu kondygnacjach budynku powstanie 82 mieszkania o powierzchni od 26 do 69 m2 oraz 28 lokali usługowo-biurowych o powierzchni od 26 do 132 m2. Kondygnację podziemną przeznaczono na parking z 89 miejscami postojowymi. W kondygnacji parteru znalazły się również miejsca garażowe dla 16 pojazdów samochodowych. Budynek z powodzeniem może cieszyć się wygodą i komfortem zamieszkania dla przyszłych mieszkańców. Liczne miejsca postojowe wokół budynku zapewnią możliwość parkowania pojazdów na terenie działki.

Dojazdy i ciągi pieszo-jezdne wyłożone zostaną betonową kostką brukową, na części terenu znajdować się będą miejsca postojowe wykonane z geokraty, a przestrzeń rekreacyjna zostanie urządzona pasami zielonych trawników. Na terenie będzie urządzona siłownia zewnętrzna, stojaki dla rowerów. Całość terenu podkreślać będzie ciekawe oświetlenie ciągów pieszych i elewacji.

Inwestycja Lotnicza Ekopark etap II znajduje się w Kielcach, ul. Lotnicza 18 (1.4 km od centrum Kielc), jest realizowana przez Eko-Invest Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lotnicza Ekopark etap II w sprzedaży jest 35 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni 26 m2 (14 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 30 do 31 m2 (10 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 65 m2 (10 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni 69 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Eko-Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja – żelbetowa, stropy monolityczne

Dach

Dach płaski na płycie żelbetowej, ocieplany styropianem kryty membraną dachową, częściowo w technologii dachu zielonego (ekstensywnego) zgodnie z projektem.

Elewacja

Styropian gr. 15 cm, elewacja lekko-mokra z wyprawą silikonową w kolorze. W poziomie parteru na elewacji zachodniej i częściowo północnej wykończenie elewacji z płyt HPL. Logo dewelopera/Generalnego Wykonawcy.

Stolarka okienna

PCV (zgodnie z projektem), w jednostronnym kolorze, trzyszybowe.

Drzwi zewnętrzne

O zwiększonej odporności na włamanie, jednoskrzydłowe pełne z wizjerem i klamką.

Balkony

Izolowane przeciwwilgociowo, posadzka – płytki mrozoodporne antypoślizgowe, balustrady szklane, z pochwytem stalowym, mocowane do czoła płyt balkonowych (pochwyt, słupki i profile stalowe malowane proszkowo), oraz stalowe – szczebelkowe ocynkowane malowane proszkowo.

Posadzka

Podkłady cementowe zacierane mechanicznie, układane na izolacji ze styropianu. Poziom podkładów cementowych we wszystkich pomieszczeniach na tej samej wysokości. Podkłady przygotowane pod panele lub płytki.

Ściany

Zewnętrzne z pustaków Thermopor gr.25 cm, częściowo żelbetowe gr. 20cm i 25cm Wewnętrzne bloczek Silka gr. 18cm, pustak THERMOPOR LEIER AKU gr. 25 cm, częściowo żelbetowe gr. 20cm i 25cm. Tynki wewnętrzne na ścianach i sufitach gipsowe, wykonywane mechanicznie bez malowania Ścianki działowe z bloczków z betonu komórkowego gr. 10 i 12 (w łazienkach) cm obustronnie tynkowane

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne Z blachy stalowej powlekanej, z wywinięciem

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne Konglomerat.

Instalacje

Instalacja elektryczna Podejście 3-fazowe do kuchni elektrycznej; wykonanie podejść do gniazd i przełączników (bez montażu gniazd i przełączników), instalacja dzwonka elektrycznego. Punkty oświetleniowe bez opraw. Rozmieszczenie i ilość zgodnie z projektem wykonawczym. Instalacja wod-kan. Instalacja ciepłej i zimnej wody prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Instalacja kanalizacyjna z rur PCV prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Nie obejmuje białego montażu. Liczniki indywidualne na każde mieszkanie zamontowane na komunikacji ogólnodostępnej. Instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa W każdym lokalu skrzynka teletechniczna (TV, tel., internet). Punkty bez osprzętu. Usytuowanie zgodnie z projektem wykonawczym. Instalacja domofonowa Jedno połączenie domofonowe lokalu mieszkalnego – przystosowane do wideodomofonu.

Ogrzewanie

Źródłem ciepła jest MPEC. Na kondygnacji -1 niezależna wymiennikownia zlokalizowana w wydzielonym pomieszczeniu. Liczniki indywidualne na każde mieszkanie zamontowane na komunikacji ogólnodostępnej. Instalacja c.o. - Rurociągi c.o. prowadzone w warstwach podłogowych z dolnym podłączeniem grzejników. Grzejniki stalowe, płytowe z zaworami termoregulacyjnymi.

Wentylacja

Instalacja niskociśnieniowa wspomagana mechanicznie.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 35 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 26 do 69 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lotnicza Ekopark etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lotnicza Ekopark etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Lotnicza Ekopark etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawska Sąd.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lotnicza Ekopark etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lotnicza Ekopark etap II znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Rzemieślnicza Szkoła Branżowa I stopnia w Kielcach w odległości 70 m, Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w odległości 100 m, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lotnicza Ekopark etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Chorób Zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w odległości 280 m, Szpital w odległości 340 m, Przychodnia "SADY" w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lotnicza Ekopark etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Carrefour, w odległości 190 m znajduje się Galeria Korona.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lotnicza Ekopark etap II w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.07.2020
Data aktualizacji: 27.01.2021
Eko-Invest Sp. z o.o. logo

Eko-Invest Sp. z o.o.

Katarzyna Walentynowicz

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul.Solidarności 21B, Kielce

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: