Lotnicza Ekopark etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lotnicza, oferowane bezpośrednio przez

Eko-Invest Sp. z o.o.

Kielce, ul. Lotnicza 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lotnicza Ekopark etap IILotnicza Ekopark etap II

10 zdjęć

Lotnicza Ekopark etap II
Lotnicza Ekopark etap II
Lotnicza Ekopark etap II
Lotnicza Ekopark etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja – żelbetowa, stropy monolityczne

Dach

Dach płaski na płycie żelbetowej, ocieplany styropianem kryty membraną dachową, częściowo w technologii dachu zielonego (ekstensywnego) zgodnie z projektem.

Elewacja

Styropian gr. 15 cm, elewacja lekko-mokra z wyprawą silikonową w kolorze. W poziomie parteru na elewacji zachodniej i częściowo północnej wykończenie elewacji z płyt HPL. Logo dewelopera/Generalnego Wykonawcy.

Stolarka okienna

PCV (zgodnie z projektem), w jednostronnym kolorze, trzyszybowe.

Drzwi zewnętrzne

O zwiększonej odporności na włamanie, jednoskrzydłowe pełne z wizjerem i klamką.

Balkony

Izolowane przeciwwilgociowo, posadzka – płytki mrozoodporne antypoślizgowe, balustrady szklane, z pochwytem stalowym, mocowane do czoła płyt balkonowych (pochwyt, słupki i profile stalowe malowane proszkowo), oraz stalowe – szczebelkowe ocynkowane malowane proszkowo.

Posadzka

Podkłady cementowe zacierane mechanicznie, układane na izolacji ze styropianu. Poziom podkładów cementowych we wszystkich pomieszczeniach na tej samej wysokości. Podkłady przygotowane pod panele lub płytki.

Ściany

Zewnętrzne z pustaków Thermopor gr.25 cm, częściowo żelbetowe gr. 20cm i 25cm Wewnętrzne bloczek Silka gr. 18cm, pustak THERMOPOR LEIER AKU gr. 25 cm, częściowo żelbetowe gr. 20cm i 25cm. Tynki wewnętrzne na ścianach i sufitach gipsowe, wykonywane mechanicznie bez malowania Ścianki działowe z bloczków z betonu komórkowego gr. 10 i 12 (w łazienkach) cm obustronnie tynkowane

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne Z blachy stalowej powlekanej, z wywinięciem

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne Konglomerat.

Instalacje

Instalacja elektryczna Podejście 3-fazowe do kuchni elektrycznej; wykonanie podejść do gniazd i przełączników (bez montażu gniazd i przełączników), instalacja dzwonka elektrycznego. Punkty oświetleniowe bez opraw. Rozmieszczenie i ilość zgodnie z projektem wykonawczym. Instalacja wod-kan. Instalacja ciepłej i zimnej wody prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Instalacja kanalizacyjna z rur PCV prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Nie obejmuje białego montażu. Liczniki indywidualne na każde mieszkanie zamontowane na komunikacji ogólnodostępnej. Instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa W każdym lokalu skrzynka teletechniczna (TV, tel., internet). Punkty bez osprzętu. Usytuowanie zgodnie z projektem wykonawczym. Instalacja domofonowa Jedno połączenie domofonowe lokalu mieszkalnego – przystosowane do wideodomofonu.

Ogrzewanie

Źródłem ciepła jest MPEC. Na kondygnacji -1 niezależna wymiennikownia zlokalizowana w wydzielonym pomieszczeniu. Liczniki indywidualne na każde mieszkanie zamontowane na komunikacji ogólnodostępnej. Instalacja c.o. - Rurociągi c.o. prowadzone w warstwach podłogowych z dolnym podłączeniem grzejników. Grzejniki stalowe, płytowe z zaworami termoregulacyjnymi.

Wentylacja

Instalacja niskociśnieniowa wspomagana mechanicznie.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Lotnicza Eko-Park to nowoczesny wielofunkcyjny kompleks budynków mieszczący się w prestiżowej części centrum miasta, który zaprojektowano przy ulicy Lotniczej w samym sercu Kielc.

Osiedle Eko-Park składać się będzie z budynków, odznaczających się indywidualnym stylem, zlokalizowanych na obszarze ok 5000 m2. Będą one stanowić mieszkanie dla wielu pracowników sektora biznesowego. Lokalizacja jest świetnie skomunikowana również pod względem publicznych środków transportu.

Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach. W pierwszym powstanie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna w której znajdować się będą przestronne mieszkania, a na najwyższe kondygnacji Penthousy z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Na ośmiu kondygnacjach w budynku znajdzie się 81 mieszkań o powierzchni od 29 do 114 m2. Na parterze w części budynku swoje miejsce znajdą też lokale usługowe, a kondygnację podziemną przeznaczono na parking z 72 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Nowoczesna konstrukcja zakłada duże przeszklenia okienne oraz wygodne balkony i duże tarasy. Lokalizacja budynku zapewni przyszłym mieszkańcom wygodny dostęp do głównych arterii miasta. Sąsiedztwo banków, szkół, uczelni, galerii handlowych i sklepów to dodatkowy atut inwestycji. Do realizacji budowy budynku użyte zostaną bardzo dobrej jakości materiały budowlane m.in. ciepłe okna trzyszybowe, styropian grafitowy, windy cichobieżne, schody na transolach tłumiących kroki. Budynek będzie posiadał ekonomiczne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Drugi etap inwestycji obejmie budynek mieszkalny wielorodzinny z mieszkaniami i lokalami usługowo-biurowymi w parterze, częściowo na pierwszym i drugim piętrze inwestycji a także po kilka lokali usługowo-biurowych na każdej kondygnacji. Na ośmiu kondygnacjach budynku powstanie 82 mieszkania o powierzchni od 26 do 69 m2 oraz 28 lokali usługowo-biurowych o powierzchni od 26 do 132 m2. Kondygnację podziemną przeznaczono na parking z 89 miejscami postojowymi. W kondygnacji parteru znalazły się również miejsca garażowe dla 16 pojazdów samochodowych. Budynek z powodzeniem może cieszyć się wygodą i komfortem zamieszkania dla przyszłych mieszkańców. Liczne miejsca postojowe wokół budynku zapewnią możliwość parkowania pojazdów na terenie działki.

Dojazdy i ciągi pieszo-jezdne wyłożone zostaną betonową kostką brukową, na części terenu znajdować się będą miejsca postojowe wykonane z geokraty, a przestrzeń rekreacyjna zostanie urządzona pasami zielonych trawników. Na terenie będzie urządzona siłownia zewnętrzna, stojaki dla rowerów. Całość terenu podkreślać będzie ciekawe oświetlenie ciągów pieszych i elewacji.

Inwestycja Lotnicza Ekopark etap II znajduje się w Kielcach, ul. Lotnicza 18 (1.4 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Eko-Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Lotnicza Ekopark etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lotnicza Ekopark etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Eko-Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lotnicza Ekopark etap II?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lotnicza Ekopark etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1324 metrów od inwestycji Lotnicza Ekopark etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kielce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lotnicza Ekopark etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lotnicza Ekopark etap II znajduje się 71 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach w odległości 101 m, Zespół Szkół Plastycznych w odległości 101 m, szkoła w odległości 112 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lotnicza Ekopark etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Lipka w odległości 85 m, Centrum Medyczne Zdrowie w odległości 116 m, Klinika Chorób Zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w odległości 205 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lotnicza Ekopark etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 135 m znajduje się Carrefour, w odległości 143 m znajduje się Żabka, w odległości 216 m znajduje się Globi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lotnicza Ekopark etap II w odległości 136 m znajduje się boisko / kort, w odległości 159 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.07.2020
Data aktualizacji: 06.12.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: