Osiedle Przy Dywizjonu 303

Oferta archiwalna

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Dywizjonu 303

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Przy Dywizjonu 303

6 zdjęć

Osiedle Przy Dywizjonu 303
Osiedle Przy Dywizjonu 303
Osiedle Przy Dywizjonu 303
Osiedle Przy Dywizjonu 303

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 29000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne (57 miejsc) : Cena: 29000 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Przy Dywizjonu 303 – przy ul. Dywizjonu 303 113, na warszawskim Bemowie.  Osiedle tworzy kameralny trzypiętrowy zespół mieszkalno-usługowy obejmujący 54 mieszkania i garaż wielostanowiskowy. Lokalizacja ta zapewnia mieszkańcom możliwość korzystania z bogatej infrastruktury tętniącego życiem centrum miasta, a jednocześnie spokojnego wypoczynku na własnym wewnętrznym patio osiedlowym i położonych nieopodal terenach spacerowo rekreacyjnych. Metraże mieszkań: 1 pokojowe 30-35m2, 2 pokojowe 48-51m2, 3 pokojowe 66-70m2, 4 pokojowe 89m2. Każde mieszkanie posiada balkon, loggię lub taras, a mieszkania na parterze ogródki. INWESTYCJA ZAKOŃCZONA!

Inwestycja Osiedle Przy Dywizjonu 303 znajduje się na Górcach, ul. Dywizjonu 303 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ED invest S.A.

Inwestycja Osiedle Przy Dywizjonu 303 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Dywizjonu 303 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ED invest S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (57 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przy Dywizjonu 303?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przy Dywizjonu 303 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Przy Dywizjonu 303 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marynin 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przy Dywizjonu 303 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Dywizjonu 303 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 406 w odległości 300 m, Przedszkole Nr 402 w odległości 420 m, Przedszkole nr 216 w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Dywizjonu 303 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 570 m znajduje się Auchan, w odległości 700 m znajduje się Wola Park.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Dywizjonu 303 w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: