Osiedle Słowik

Oferta archiwalna

Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Tarasa Szewczenki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 188 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Słowik

4 zdjęcia

Osiedle Słowik
Osiedle Słowik
Osiedle Słowik
Osiedle Słowik

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Tradycyjna, mieszana, stropy typu Filigran

Elewacja

Bloczki silikatowe, pustaki ceramiczne, ściany żelbetowe; ocieplenie styropianem; tynk cienkowarstwowy

Stolarka okienna

PCV

Drzwi zewnętrzne

O podwyższonej antywłamaniowości

Balkony

Posadzka balkonu - powierzchnia betonowa, balustrada malowana proszkowo z wypełnieniem panel

Posadzka

Podłoże cementowe przygotowane pod warstwę wykończeniową

Ściany

Bloczki silikatowe, pustaki ceramiczne, ściany żelbetowe; tynki gipsowy

Parapety wewnętrzne

PCV - białe

Instalacje

ELEKTRYCZNA: Kompletna, z osprzętem elektrycznym, trójfazowe zasilanie kuchenki elektrycznej, instalacja dzwonkowa. Bez opraw oświetleniowych; TELEWIZYJNA: We wszystkich mieszkaniach: podwójne gniazdo TV satelitarnej w pokoju dziennym ( podwójne gniazdo umożliwia podłączenie indywidualnego odbiornika/dekodera telewizji satelitarnej, platform cyfrowych dostępnych w Polsce takich jak nc +, także odbiornika typu ,, boxrecorder’’ z opcją jednoczesnego oglądania i nagrywania programów HDTV i 3D. Sygnał TV naziemnej cyfrowej i sygnał radiowy. - We wszystkich mieszkaniach – gniazdo RTV w pokoju dziennym. Sygnał TV kablowej. W przypadku podłączenia budynku do sieci operatora TV kablowej sygnał TV kablowej może być podłączony do istniejących gniazd telewizyjnych; TELEINFORMATYCZNA: W każdym mieszkaniu możliwość korzystania z Internetu i telefonu po podpisaniu stosownej umowy przez właściciela, z dowolnym zewnętrznym operatorem telekomunikacyjnym lub internetowym którego łącze będzie doprowadzone do budynku

Ogrzewanie

Kotłownia zasilana gazem

Wentylacja

Grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Słowik logo

Przyjazna, nowoczesna przestrzeń

Prawdziwy dom to miejsce wypełnione rodzinnym szczęściem, które rodzi się z dobrze przeżywanej codzienności. Powinien być zarówno ciepły i przytulny, jak i maksymalnie funkcjonalny. Najbliższe otoczenie stale wpływa na nasze samopoczucie, a jego jakość buduje jakość naszego życia. Instynktownie szukamy więc przyjaznej i nowoczesnej przestrzeni, by swobodnie cieszyć się w niej bliskością rodziny, realizować swoje pasje i utrzymywać kontakt z naturą.

Miejsce na prawdziwy dom

Osiedle Słowik inspirowane jest skandynawską filozofią prostego, satysfakcjonującego życia. To udana symbioza nowoczesnej architektury z naturą oraz wygodna przestrzeń do życia. Znajduje się zaledwie 7,5 km od centrum Wrocławia, a mimo to zapewnia szybki dostęp do rozległych terenów zielonych i rzeki Widawa. Jednocześnie daje możliwość wygodnego korzystania z miasta, oferując zmotoryzowanym 120 miejsc parkingowych oraz garaż podziemny.

Pozytywna energia z natury

W trzech kameralnych budynkach Osiedla Słowik znajdą się 93 mieszkania o funkcjonalnym układzie. Każde z nich będzie wypełnione światłem i pozytywną energią, która płynie wprost z natury. Na terenie inwestycji powstanie przestronny plac zabaw, windy dla osób niepełnosprawnych oraz wydzielone komórki lokatorskie. Wszystko po to, by żyło się wygodnie, bezpiecznie i przyjemnie. W takim miejscu warto tworzyć wspomnienia i budować rodzinne gniazdko. To przestrzeń, w której może powstać DOM.

Przestrzeń, w której może powstać dom

Wyborowi przestrzeni do życia powinno towarzyszyć wsłuchiwanie się we własne potrzeby, aspiracje i oczekiwania co do przyszłości. To deklaracja mówiąca o tym, jakiego życia się pragnie. Warto już teraz zapoznać się z zaletami każdego z 90 dwu-, trzy-, cztero- i pięcio-pokojowych pozostałych w sprzedaży mieszkań, aby podjąć optymalną decyzję. Dostępne lokale różnią się powierzchnią (od 43 do 101 metrów kwadratowych), ceną (już od 4800 zł za metr kwadratowy) i układem, ale w każdym z nich może powstać wyjątkowy, pełen ciepła i miłości dom.

Inwestycja Osiedle Słowik znajduje się na Zgorzelisku, ul. Tarasa Szewczenki null (7.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez DOM Eco-Scala Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Słowik została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słowik nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOM Eco-Scala Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ta część Psiego Pola to wciąż nieodkryta oaza spokoju na mapie dynamicznego miasta. Położona pośród zieleni i w sąsiedztwie rzeki, zapewnia dostęp do terenów rekreacyjnych, a jednocześnie umożliwia wygodny dojazd do centrum. To dobre miejsce dla rodziny, która potrzebuje spokoju, bliskości natury oraz atrakcji oferowanych przez Wrocław. -Przedszkola - Restauracje - Przychodnie - Sklepy

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słowik?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słowik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Słowik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kurlandzka.

Data publikacji: 30.05.2018
Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Zgorzelisku

Oferty na Zgorzelisku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: