Osiedle Słowik

Ptaszki śpiewają, że rodzinom tu dobrze

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEco Scala Sp. z o.o. Sp. K.

Ceny od: 4 748 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słowik dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A-1-3-4
3
61,22 m²
1
C-0-2-4
3
61,76 m²
Parter
C-0-3-1
4
78,35 m²
Parter
A-2-2-7
5
102,13 m²
2

Opis Inwestycji

Osiedle Słowik

Przyjazna, nowoczesna przestrzeńPrawdziwy dom to miejsce wypełnione rodzinnym szczęściem, które rodzi się z dobrze przeżywanej codzienności. Powinien być zarówno ciepły i przytulny, jak i maksymalnie funkcjonalny. Najbliższe otoczenie stale wpływa na nasze samopoczucie, a jego jakość buduje jakość naszego życia. Instynktownie szukamy więc przyjaznej i nowoczesnej przestrzeni, by swobodnie cieszyć się w niej bliskością rodziny, realizować swoje pasje i utrzymywać kontakt z naturą.Miejsce na prawdziwy domOsiedle Słowik inspirowane jest skandynawską filozofią prostego, satysfakcjonującego życia. To udana symbioza nowoczesnej architektury z naturą oraz wygodna przestrzeń do życia. Znajduje się zaledwie 7,5 km od centrum Wrocławia, a mimo to zapewnia szybki dostęp do rozległych terenów zielonych i rzeki Widawa. Jednocześnie daje możliwość wygodnego korzystania z miasta, oferując zmotoryzowanym 120 miejsc parkingowych oraz garaż podziemny.Pozytywna energia z naturyW trzech kameralnych budynkach Osiedla Słowik znajdą się 93 mieszkania o funkcjonalnym układzie. Każde z nich będzie wypełnione światłem i pozytywną energią, która płynie wprost z natury. Na terenie inwestycji powstanie przestronny plac zabaw, windy dla osób niepełnosprawnych oraz wydzielone komórki lokatorskie. Wszystko po to, by żyło się wygodnie, bezpiecznie i przyjemnie. W takim miejscu warto tworzyć wspomnienia i budować rodzinne gniazdko. To przestrzeń, w której może powstać DOM.Przestrzeń, w której może powstać domWyborowi przestrzeni do życia powinno towarzyszyć wsłuchiwanie się we własne potrzeby, aspiracje i oczekiwania co do przyszłości. To deklaracja mówiąca o tym, jakiego życia się pragnie. Warto już teraz zapoznać się z zaletami każdego z 90 dwu-, trzy-, cztero- i pięcio-pokojowych pozostałych w sprzedaży mieszkań, aby podjąć optymalną decyzję. Dostępne lokale różnią się powierzchnią (od 43 do 101 metrów kwadratowych), ceną (już od 4800 zł za metr kwadratowy) i układem, ale w każdym z nich może powstać wyjątkowy, pełen ciepła i miłości dom.

Inwestycja Osiedle Słowik znajduje się na Zgorzelisku, ul. Tarasa Szewczenki (7.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Eco Scala Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Osiedle Słowik jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słowik pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 61 do 102 metrów kwadratowych w cenie od 4 748 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 62 m2 w cenie od 345 000 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 m2 w cenie od 425 000 zł (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 102 m2 w cenie od 485 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eco Scala Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Tradycyjna, mieszana, stropy typu Filigran
Elewacja
Bloczki silikatowe, pustaki ceramiczne, ściany żelbetowe; ocieplenie styropianem; tynk cienkowarstwowy
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
O podwyższonej antywłamaniowości
Balkony
Posadzka balkonu - powierzchnia betonowa, balustrada malowana proszkowo z wypełnieniem panel
Posadzka
Podłoże cementowe przygotowane pod warstwę wykończeniową
Ściany
Bloczki silikatowe, pustaki ceramiczne, ściany żelbetowe; tynki gipsowy
Parapety wewnętrzne
PCV - białe
Instalacje
ELEKTRYCZNA: Kompletna, z osprzętem elektrycznym, trójfazowe zasilanie kuchenki elektrycznej, instalacja dzwonkowa. Bez opraw oświetleniowych; TELEWIZYJNA: We wszystkich mieszkaniach: podwójne gniazdo TV satelitarnej w pokoju dziennym ( podwójne gniazdo umożliwia podłączenie indywidualnego odbiornika/dekodera telewizji satelitarnej, platform cyfrowych dostępnych w Polsce takich jak nc +, także odbiornika typu ,, boxrecorder’’ z opcją jednoczesnego oglądania i nagrywania programów HDTV i 3D. Sygnał TV naziemnej cyfrowej i sygnał radiowy. - We wszystkich mieszkaniach – gniazdo RTV w pokoju dziennym. Sygnał TV kablowej. W przypadku podłączenia budynku do sieci operatora TV kablowej sygnał TV kablowej może być podłączony do istniejących gniazd telewizyjnych; TELEINFORMATYCZNA: W każdym mieszkaniu możliwość korzystania z Internetu i telefonu po podpisaniu stosownej umowy przez właściciela, z dowolnym zewnętrznym operatorem telekomunikacyjnym lub internetowym którego łącze będzie doprowadzone do budynku
Ogrzewanie
Kotłownia zasilana gazem
Wentylacja
Grawitacyjna
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 61 do 102 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 345 000 do 485 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 748 do 5 717 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słowik

Ta część Psiego Pola to wciąż nieodkryta oaza spokoju na mapie dynamicznego miasta. Położona pośród zieleni i w sąsiedztwie rzeki, zapewnia dostęp do terenów rekreacyjnych, a jednocześnie umożliwia wygodny dojazd do centrum. To dobre miejsce dla rodziny, która potrzebuje spokoju, bliskości natury oraz atrakcji oferowanych przez Wrocław. -Przedszkola - Restauracje - Przychodnie - Sklepy

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słowik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Słowik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zgorzelisko.

Data publikacji: 30.05.2018

Data aktualizacji: 06.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie