Przy Arsenale

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezECO Classic Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przy Arsenale dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
8
1
42,58 m²
1
80
4
102,57 m²
7
78
4
103,03 m²
6

Opis Inwestycji

Przy Arsenale to ekskluzywny budynek apartamentowy składający się z kameralnej części wysokiej, z zaledwie 40 apartamentami, z których można podziwiać panoramę Warszawy – Starówkę, Ogród Krasińskich lub Centrum miasta. W części niskiej zaprojektowano przytulne 1 i 2-pokojowe lokale które idealnie odpowiadają na potrzeby aktywnych i często podróżujących osób ceniących posiadanie niewielkiego mieszkania w centrum europejskiej stolicy.Pomimo tak niewielkiej ilości lokali zaprojektowano 2 osobne wejścia z reprezentacyjnymi holami wykończonymi w standardzie odpowiadającym klasie budynku, z recepcją i 4 windami na potrzeby mieszkańców.W budynku powstanie komfortowy podziemny parking na 65 samochodów. Dostępne będą także pomieszczenia pełniące funkcje pomocnicze dla mieszkańców, np. specjalne miejsce na rowery.- materiały konstrukcyjne i budowlane najwyższej jakości- wysoki i funkcjonalny standard części wspólnych- windy renomowanego producenta- duże okna wykonane z drewna- eleganckie korytarze- szklane balustrady i oświetlenie na każdym balkonie- atrakcyjna wizualnie fasada- komfortowy garaż podziemny, komórki lokatorskie i pomieszczenie na rowery- całodobowy monitoring

Inwestycja Przy Arsenale znajduje się na Muranowie, al. Solidarności 60B (1.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ECO Classic Sp. z o.o..

Inwestycja Przy Arsenale została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Przy Arsenale pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 43 do 103 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 43 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 103 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ECO Classic Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 43 do 103 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Przy Arsenale znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Przy Arsenale

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Arsenale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Przy Arsenale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielańska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Arsenale znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 13 w odległości 60 m, Przedszkole Nr 14 w odległości 270 m, BURSA SZKOLNICTWA ARTYSTYCZNEGO w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Arsenale jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 30 m, VeritaMed w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Arsenale składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Delikatesy Bellcor, w odległości 200 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Arsenale w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.08.2019

Data aktualizacji: 17.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie