Ogrody Graua

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEcho Investment S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 264 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Miasto Marina(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Na Grobli 20 - 24 (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 954 brutto/m2
  Miasto Marina
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 43 - 61 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 8 ofert
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Browary Wrocławskie(1.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Ołbin, ul. Jedności Narodowej (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 786/m2
  Browary Wrocławskie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 213
  Powierzchnia: 34 - 118 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 73 oferty
  Archicom S.A.
 • Młyn Maria(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, ul. Staromłyńska 4 (0.9 km od centrum Wrocławia)
  Młyn Maria
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 47
  Powierzchnia: 29 - 117 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty Ogrody Graua we Wrocławiu. Na terenie tego projektu łączą się dwa pozornie skrajne style: apartamenty przyszłości i pieczołowicie odrestaurowany pałacyk z XIX wieku. W prywatnym parku w sercu miasta powstanie 49 apartamentów z inteligentnymi rozwiązaniami dostosowanymi do Twoich potrzeb. Ogrody Graua znajdują się w sercu tętniącego życiem Wrocławia, przy kwartale czterech ulic – Gdańskiej, Sopockiej, Nowowiejskiej i Czerwonego Krzyża w prestiżowej dzielnicy Grunwald. Dowiedz się więcej na: ogrodygraua.pl

Inwestycja Ogrody Graua znajduje się na Ołbinie, ul. Sopocka 2 (2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Echo Investment S.A..

Inwestycja Ogrody Graua została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Graua pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 70 do 91 metrów kwadratowych w cenie od 10 290 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Echo Investment S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 257 do 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Graua

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Graua mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Ogrody Graua znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grunwaldzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Graua znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 34 w odległości 150 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "SensoTeka" w odległości 220 m, Przedszkole Nr 74 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Graua jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatna Przychodnia Lekarska w odległości 290 m, Główny Ośrodek Badań Lotniczo-Lekarskich Aeroklubu Polskiego w odległości 290 m, Osteon w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Graua składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się P&P Delikatesy, w odległości 180 m znajduje się Lasek, w odległości 220 m znajduje się Kramik u Magdy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Graua w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.03.2019

Data aktualizacji: 01.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie