Rezydencja No.13

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEBUDDom

Ceny od: 7 895 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja No.13 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
5
2
82,62 m²
Parter
7 895 zł/m²
21
2
60,45 m²
2
7 945 zł/m²
6
3
80,4 m²
Parter
7 895 zł/m²

Opis Inwestycji

Ostatnie takie miejsce...A wiosnę zwiastują tu serenady ptaków. Ustronnie. Troszkę w ukryciu. Bardziej anonimowo, z prawem do swobody, którą każdy ma szansę zdefiniować indywidualnie dla siebie. Po prostu - miejsce do życia.100% apartamentuRezydencja No.13 to rewolucja, która przywraca świetność „Apartamentom”. Jest owocem najlepszego projektu architektonicznego spośród 56 nadesłanych z całej Polski. No.13 to styl, który budzi nadzieję i optymizm, iż dzieła ludzkie są piękne.Spektakularny dla aktora, skryty przed widzemDwie niezależne części połączone przeszklonym holem a w nich jedynie 12 i 16 apartamentów. Prowadzą do nich intymne korytarze wyściełane miękką wykładziną nadając Rezydencji butikowego charakteru.Luksus hoteluA gdyby tak dodać szczyptę hotelowych udogodnień? Skorzystaj ze strefy SPA z sauną na podczerwień i tężnią dostępną wyłącznie dla mieszkańców. Po raz pierwszy chwile relaksu są tak blisko Ciebie

Inwestycja Rezydencja No.13 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Czerwonego Krzyża 13 (2.6 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera EBUDDom.

Inwestycja Rezydencja No.13 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań w tym 21 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja No.13 pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 60 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 7 895 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 60 do 83 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 80 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBUDDom przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie komórki o podwyższonym standardzie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada: komórki o podwyższonym standardzie.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, klimatyzacja, sauna, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania w tym 3 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 60 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 895 do 7 945 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja No.13

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja No.13 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Rezydencja No.13 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stawowa / 16 Pułku Uł.Wlkp..

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja No.13 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny PRO-INTEGRIS nr 1 w Bydgoszczy w odległości 320 m, Placówa Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl w odległości 470 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja No.13 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Netto, w odległości 360 m znajduje się U Doroty, w odległości 380 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja No.13 w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.09.2018

Data aktualizacji: 30.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie