Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Wilczyce, oferowane bezpośrednio przez

D.P.I. Malachit SP. Z O.O.

wrocławski, Wilczyce, Wilczyce

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkaniaOsiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania

3 zdjęcia

Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania
Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania
Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 35000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Niewielkie kameralne osiedle składać się będzie z 22 budynków jednorodzinnych zabudowie szeregowej oraz 2 budynków wielorodzinnych.

W budynkach jednorodzinnych zlokalizowane będą mieszkania o powierzchni 115m2 z działką o  powierzchni ok 260 m2 i wiaty garażowe . Budynkach wielorodzinnych zlokalizowane będą mieszkania o powierzchni od 51 do 115 m2, 2, 3 i 4 pokojowe.

Termin realizacji inwestycji planuje się na rok 2011 i na 2010. Przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń mieszkań umożliwia dużą elastyczność aranżacji wnętrz.

Osiedle znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Wilczyce, bezpośrednio przy trasie Kiełczów – Wrocław Psie Pole.

Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki i łatwy dostęp do centrum miasta (ok 10km od Rynku).

W okolicy osiedla znajduje się przystanek autobusów podmiejskich, sklepy, szkoła i przedszkole. Najbliższe otoczenie osiedla to tereny przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, jak również obszary zieleni.

Lokalizacja ta zapewnia komfortowe warunki mieszkania i wypoczynku sprzyjające uprawianiu różnych form rekreacji, takich jak turystyka rowerowa, jazda konna itp.

Terminy oddania poszczególnych etapów:

etap I- VI.2011

etap II- VI.2012

Inwestycja Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania znajduje się w Wilczycach (0.9 km od Wrocławia), została zrealizowana przez D.P.I. Malachit SP. Z O.O.

Inwestycja Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców D.P.I. Malachit SP. Z O.O. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2469 metrów od inwestycji Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Strachocin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 254 m, szkoła w odległości 258 m, szkoła w odległości 266 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 251 m znajduje się Chata Polska, w odległości 301 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kiełczów-Wilczyce-mieszkania w odległości 311 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort, w odległości 705 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: