D.P.I. Malachit SP. Z O.O. logo

D.P.I. Malachit SP. Z O.O.

Wrocław, ul. Stanisława Pilata 18
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Biuro projektowe D.P.I. Malachit to grupa młodych ludzi, ze świeżym spojrzeniem na architekturę i budownictwo.

W skład zespołu wchodzą również doświadczeni projektanci, którzy już od kilkudziesięciu lat działają na rynku projektowym i wykonawczym.

Dzięki dużej aktywności biura jesteśmy cały czas na bieżąco z technologiami, najnowszymi materiałami oraz rozwiązaniami architektonicznymi. Na stałe w biurze pracują architekci oraz konstruktorzy, na bieżąco współpracujący z projektantami branż instalacyjnych, geodetami, technologami. Nasze biuro posiada doświadczenie w projektowaniu wielu rodzajów obiektów. Od domków jednorodzinnych, poprzez budynki wielorodzinne, usługowe, użyteczności publicznej po zakłady przemysłowe. Oferowane przez nas ceny, są konkurencyjne i zarazem gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Wspólne spotkania i konsultacje z inwestorem umożliwiają zaplanowanie wszystkich szczegółów projektowych przyszłej inwestycji.

Możliwość całościowego rozliczenia usługi po uzyskaniu decyzji pozwolenia na budowę jest gwarancją rzetelności naszej pracowni. Proponujemy kompleksowe załatwienie formalności prawnych związanych z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę. Przejmując dopełnienie zawiłych i czasochłonnych procedur, oszczędzamy Państwa czas. W naszej ofercie znajduje się również możliwość wykonania kosztorysu inwestorskiego. Zawarte w nim zestawienia materiałów i wyszczególnienie planowanych robót ujęte są w kolejności zgodnej z technologią budowlaną.

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

D.P.I. Malachit SP. Z O.O. logo
D.P.I. Malachit SP. Z O.O.
Wrocław, ul. Stanisława Pilata 18
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: