Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Powstańców

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców, oferowane bezpośrednio przez

Dozbud Development

Ząbki, ul. Powstańców

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 261 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty PowstańcówApartamenty Powstańców

3 zdjęcia

Apartamenty Powstańców
Apartamenty Powstańców
Apartamenty Powstańców

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Poznaj najnowszą inwestycję na mapie Ząbek – Apartamenty Powstańców. Kameralna nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Powstańców 6. Posiada w swojej ofercie 24 lokale mieszkalne oraz 4 biurowe. Poznaj korzyści, jakie płyną z mieszkania w tej okolicy.

Wysoki standard wykończenia

Mieszkania w Ząbkach posiadają w swojej ofercie nieruchomości, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Decydując się na kupno mieszkania w Apartamentach Powstańców, macie pewność, że otrzymacie to, co najlepsze. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku, którzy posiadają doskonale rozbudowaną bazę materiałów oraz narzędzi potrzebnych do stworzenia idealnego wnętrza. Potrafimy odpowiednio dobrać kolory i fakturę drewna oraz innych tworzyw do stylu mieszkania. Zakup mieszkania to bardzo duży wydatek, dlatego warto wiedzieć, jakiej jakości materiały zostały użyte w mieszkaniu, ale również w całej inwestycji. Nasze inwestycje charakteryzują się wysokim standardem wykonania, obsługą i fachową pomocą.

Bogata infrastruktura

Osiedle zlokalizowane jest w bardzo dobrej lokalizacji, blisko lokali usługowych – restauracji, terenów rekreacyjnych oraz licznych zapleczy handlowo-usługowych. W pobliżu osiedla, zaledwie po drugiej stronie ulicy, znajduje się „mini centrum handlowe” w którym znajdziemy sklepy, aptekę, przychodnię, a nawet część rozrywkowo-rekreacyjną – basen oraz kręgle.

Cisza i spokój

Jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę. Nieruchomość zlokalizowana jest w podwarszawskich Ząbkach, dzięki czemu znajdujemy się z dala od zgiełku i hałasu. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się las – fantastyczne miejsce do rodzinnych spacerów, wśród natury i zielonych drzew.

Lokalizacja

Dużym atutem mieszkania w Ząbkach jest świetna lokalizacja. Osiedle oddalone jest od granicy Warszawy zaledwie 1 kilometr, powodując, że dojazd samochodem do granicy stolicy zajmie nam minutę. Przystanek autobusowy, którym dojedziemy w 25 min do metra Trocka, zlokalizowany jest tuż pod Osiedlem, dzięki czemu możemy sprawnie dotrzeć w przeróżne miejsca Warszawy.

Miejsce przyjazne dzieciom

Przy ulicy Powstańców, czyli na tej samej ulicy co nasze apartamenty w Ząbkach, znajduje się nowy, dopiero co oddany plac zabaw dla dzieci. Nieopodal dalej przedszkole oraz szkoła podstawowa, czyli zarówno najmłodsi, jak i młodzież, znajdą dla siebie miejsce do edukacji.

Inwestycja Apartamenty Powstańców znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców (0.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Dozbud Development.

Inwestycja Apartamenty Powstańców została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Powstańców nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dozbud Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Powstańców?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Powstańców mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1700 metrów od inwestycji Apartamenty Powstańców znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ząbki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Powstańców znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Powstańców znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 358 m, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Małgorzaty Dydek w Ząbkach w odległości 367 m, szkoła w odległości 401 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Powstańców jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LeczyMed w odległości 216 m, LeczyMed - Stomatologia w odległości 376 m, Mariposa Medica w odległości 401 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Powstańców składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 191 m znajduje się Mini-Max, w odległości 207 m znajduje się EMS BodyLine, w odległości 213 m znajduje się FitPlace Ząbki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Powstańców w odległości 174 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 381 m znajduje się boisko / kort, w odległości 381 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 28.09.2023
Data aktualizacji: 25.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023