Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowa Perspektywa 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Antoniego Dobrowolskiego, oferowane bezpośrednio przez

Domo Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, ul. Antoniego Dobrowolskiego 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 261 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa Perspektywa 2Nowa Perspektywa 2

6 zdjęć

Nowa Perspektywa 2
Nowa Perspektywa 2
Nowa Perspektywa 2
Nowa Perspektywa 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, rozpoczęliśmy drugi etap inwestycji Nowa Perspektywa przy ulicy Dobrowolskiego w Pruszczu Gdańskim. Nurt rzeki Raduni nadaje tutaj rytm codziennym sprawom, a bliskość dynamicznie rozwijającej się infrastruktury handlowo-usługowej zapewnia komfort i wygodę. Jest to świetna lokalizacja do mieszkania. Pruszcz Gdański prężnie się rozwija, a bliskość Trójmiasta sprawia, że miejsce to cieszy się sporą popularnością.

Wzięliśmy sobie do serca wszystkie Państwa uwagi, które pojawiły się przy pierwszym etapie inwestycji, dlatego przy drugim wprowadziliśmy szereg udogodnień. Lokale wyposażyliśmy w prywatne ogródki o powierzchni od 50 do 150 m2. W skład każdego lokalu wchodzić będzie również dodatkowe pomieszczenie o powierzchni ok. 10 lub 20 m2 znajdujące się na poziomie ogródka. Można będzie w nim schować kosiarkę lub zaadaptować je na mały warsztat. Te dodatkowe pomieszczenia gospodarcze mają charakter pomieszczeń użytkowych – świetnie sprawdzą się również jako pokój gościnny.

Inwestycja Nowa Perspektywa 2 znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Antoniego Dobrowolskiego 26 (0.8 km od Gdańska), została zrealizowana przez Domo Sp. z o.o.

Inwestycja Nowa Perspektywa 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowa Perspektywa 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domo Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Perspektywa 2?

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Perspektywa 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1402 metrów od inwestycji Nowa Perspektywa 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pruszcz Gdański.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Perspektywa 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Perspektywa 2 znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 232 m, Żłobek Miejski 'Króla Maciusia' Filia Nr 1 w odległości 246 m, przedszkole w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Perspektywa 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w odległości 267 m, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w odległości 358 m, Szczepienia Covid-19 MedExpert w odległości 377 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Perspektywa 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 376 m znajduje się Żabka, w odległości 422 m znajduje się Biedronka, w odległości 552 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Perspektywa 2 w odległości 357 m znajduje się boisko / kort, w odległości 370 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 402 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.10.2023
Data aktualizacji: 11.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023