Poświęcka Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDomKoncept Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 157 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zamieszkaj na Rudawskiej 3(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Rudawska (5.1 km od centrum Wrocławia)
  Zamieszkaj na Rudawskiej 3
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 76
  Powierzchnia: 30 - 62 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 72 oferty
  RT Deweloper Sp. z o.o.
 • CALMA(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego 202 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 400 brutto/m2
  CALMA
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 40 - 41 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 2 oferty
  DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.
 • Forma(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 430/m2
  Forma
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 38 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 23 oferty
  Archicom S.A.

Opis Inwestycji

Spokojnie i bezpiecznie. Kameralnie, cicho, z dala od miejskiego zgiełku. W pięknym otoczeniu, delektuj się niezmąconym krajobrazem. Wśród obfitej zieleni znajdź oddech od miejskiego powietrza. Z myślą o Tobie i Twoich najbliższych uczyniliśmy osiedle bezpiecznym. Podziemny parking uwolni przestrzeń od samochodów.Wygoda apartamentu za cenę mieszkania. Przytulne, wyciszone zielenią osiedle. Poświęcka Park urzeczywistni Twoje mieszkaniowe marzenie.Dwa niskie, czteropiętrowe budynki pozwalają wpadać i grać światłu w każdym zakątku osiedla oraz w każdym z mieszkań – niezależnie czy wybierzesz 32-metrowe studio, czy też mieszkanie o apartamentowym metrażu 98 metrów kwadratowych. Duże balkony na każdym piętrze otwierają mieszkania na zieleń i powietrze. Potrzebujesz więcej? Zajrzyj na ostatnie piętro. Tu przestronne tarasy dają poczucie wolności i niezakłóconej swobody.Jakość miła dla oka. Nowoczesna i dobrze zaprojektowana bryła budynku. Wysokiej jakości materiały i solidne wykonanie. Poświęcka Park – pozwól sobie na komfort mieszkania w dobrym stylu.Z dala od zgiełku, lecz blisko centrum. Poświęcka Park usytuowana jest 5 km na północ od centrum Wrocławia, między ulicami Żmigrodzką i Kamieńskiego. Szybko dojedziesz samochodem do centrum. Z łatwością dotrzesz do niedalekiej obwodnicy wrocławskiej. W najbliższej okolicy znajdziesz sklepy, szkoły i przedszkola, a także szpital. Skorzystasz z rozwiniętej miejskiej infrastruktury transportowej – autobusowej i tramwajowej.Zrealizuj swoje marzenia na Poświęcka Park. Bo komfort jest najważniejszy.

Inwestycja Poświęcka Park znajduje się na Poświętnem, Ul. Poświęcka (5.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DomKoncept Deweloper.

Inwestycja Poświęcka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Poświęcka Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DomKoncept Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Poświęcka Park

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poświęcka Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Poświęcka Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poświęcka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poświęcka Park znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 17 w odległości 190 m, Gimnazjum nr 46 w odległości 190 m, Liceum nr XXXI w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Poświęcka Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Oddział Zamiejscowy w odległości 190 m, Vratislavia Medica w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Poświęcka Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Dino, w odległości 440 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poświęcka Park w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Wrocławski Welodrom im. Wernera Józefa Grundmanna.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie