DomKoncept Deweloper logo

DomKoncept Deweloper

Wrocław, ul. Wita Stwosza 15
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasza firma DomKoncept Deweloper powstała w roku 2006 i na początku działalności świadczyła usługi w zakresie budowy domów jednorodzinnych na zlecenie prywatnych inwestorów.

W roku 2007 narodził się pomysł zrealizowania własnej inwestycji i tak powstał budynek w zabudowie szeregowej przy ul. Wełnianej 60-66. Kolejne zrealizowane inwestycje to Willa Ułańska na Ołtaszynie oraz Wille na Agrestowej I i II w Kiełczowie.

Aktualnie w różnych fazach realizacji są kolejne dwie Wille na Agrestowej oraz Zielone i Czerwone Agresty w Kiełczowie, Złote Osiedle 2 w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu, Willa przy ulicy Wiosennej w Kiełczowie oraz najnowszy projekt naszej spółki realizowany pod nazwą Poświęcka Park jako kompleks dwóch domów wielorodzinnych przy ulicy Poświęckiej we Wrocławiu.

Aby zapewnić naszym Klientom komfort zakupu, umowa przedwstępna podpisywana jest w formie aktu notarialnego.

Realizację i budowę wszystkich inwestycji powierzamy tylko doświadczonym i sprawdzonym wykonawcom, aby zaoferować Klientom ich wymarzone mieszkania w najwyższej jakości.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

DomKoncept Deweloper logo
DomKoncept Deweloper
Wrocław, ul. Wita Stwosza 15
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: